Ana sayfa Dosya Konusu Hangi konsol kaç para eder? 2. el konsol fiyatları

Hangi konsol kaç para eder? 2. el konsol fiyatları

Şu aralar sıfır konsolların fiyatı hayli arttı. Bu durum oyuncuları 2. ele yöneltti. Peki 2. el konsol fiyatları ne alemde? İşte bu sorunun yanıtı.

Son dönemde konsol fiyatları hatırı sayılır ölçüde arttı. Döviz kurlarında kayda değer bir artış olmamasına karşın geçtiğimiz yıl bu zamanlar 2500 TL seviyesinde satılan Nintendo Switch fiyatları şimdi 3000 TL seviyesine kadar yükseldi. Nitekim PlayStation 4 ve Xbox One cephesinde de durum aynı.

Konsol fiyatlarının yükselmesi oyun severleri ister istemez 2. el konsol pazarına yönlendirdi. İşin garip yanı 2. el fiyatlar arasında da uçurumlar olması. Öyle ki bazı çakal satıcılar 2. el cihazı için sıfırından da yüksek fiyatlar talep ediyor.

Xbox Game Pass kütüphanesine yeni oyunlar eklendi

Biz de okurlarımızın mağdur olmaması için 2. el konsol fiyatları hakkında bir liste hazırlamak istedik. Bu listede hangi konsolun 2. elinin kaç para edeceğine dair bilgileri sizlerle paylaşacağız. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri 2. eldeki konsol fiyatları ile başbaşa bırakalım.

2. el konsol fiyatları listesi

PlayStation 4

Eski kasa (fat kasa) garantisi bitmiş 500GB: 1300TL
Slim kasa garantisi bitmiş 500GB: 1450TL
Slim kasa garantisi devam eden (1 yıl ve üzeri) : 1600TL

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 3 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler