GTA Online yeni bir abonelik hizmeti ekliyor

GTA Online yeni bir abonelik hizmeti ekliyor

Rockstar Games, GTA Online oyuncularına yeni bir abonelik hizmeti sunduğunu duyurdu. GTA Plus olarak adlandırılan abonelik hizmeti, oyunculara ayda 5,99 ABD doları karşılığında özel avantajlar sağlar. Duyuruya göre:

GTA Online Plus üyesi olmak size Los Santos ve çevresinde kaçırmış olabileceğiniz oyun güncellemelerini, özel araç yükseltmelerini ve Üyelere özel indirimleri açan mülkleri talep etme fırsatı sağlayacak. GTA$ ve RP bonusları ve her ay daha fazlası da sürpriz olarak gelecek. Özellikle, bu üyelik yalnızca PlayStation 5 ve Xbox Series S/X oyuncuları için geçerli ve hizmetin önceki nesil sistemlere mi yoksa PC’ye mi geleceği konusunda herhangi bir bilgi mevcut değil.

GTA Online yeni bir abonelik hizmeti ekliyor

GTA Plus, Fortnite Crew ve Fallout 1st benzeri şekilde yeni abonelik modellerinden biri oluyor. Üçü de benzer aylık ödüller sunsa da, GTA Plus her iki aboneliğin yarı fiyatına. GTA V, Kasım 2021’deki orijinal sürümünden biraz daha geç gelmşti. PS5 ve Xbox Series S/X’te piyasaya sürülmesinden bu yana bir haftadan biraz fazla zaman geçti. GTA Online da bu lansmanın bir parçasıydı ve artık mevcut nesilde bağımsız bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oynamak için artık GTA V’nin bir kopyasını gerektirmiyor. Rockstar ayrıca Grand Theft Auto serisinin bir sonraki oyunu için çalışmaların sürdüğünü duyurdu. GTA Plus 29 Mart’ta piyasaya çıkıyor.

Activision Blizzard, cinsel taciz nedeniyle başka bir davayla karşı karşıya


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir