Ana sayfa Dosya Konusu GTA 5 için 4 kritik tüyo: Oyun performansınızı kat kat arttırabilirsiniz

GTA 5 için 4 kritik tüyo: Oyun performansınızı kat kat arttırabilirsiniz

Epic Games tarafından ücretsiz yapılan GTA 5 için 4 kritik tüyo size özel hazırlandı. 2013 yılında çıkan ve büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başaran GTA 5 oyuncularına çok önemli bir liste çıkarttık. 

Özellikle de yeni başlayanların hızlı bir şekilde profesyonel seviyeye ulaşması GTA 5 için 4 kritik tüyo listesi ile mümkün. Oyuncuların mutlaka gerekli tüyoları dikkate alması gerekiyor. Hem oyuncular özelinde bakıldığında hem de oyun içerisindeki bazı özel koşullara dikkat edildiğinde, çok küçük ayrıntıların olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin birçok kişi oyundaki karakterlerin özel güçlerini bilmiyor. Sizler için oyundaki karakterlerin özel güçlerine de yer verdik. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan hızlıca taktiklere geçelim.

GTA 5 için 4 kritik tüyo: Polisten kaçacağınız aracı iyi seçin

Oyuncular arasında en çok yapılan hatalardan birisi de polisten kaçılacak aracın iyi seçilememesidir. Aracınız zırh ve diğer donanımları ne kadar uyumlu olursa, o kadar rahat bir kaçış sağlanabilir. Oyunun içerisinde yer alan sokaktan bir jip veya muscle car bulup Los Santos Customs’a girerseniz büyük ölçüde yeterli olacaktır. Ayrıca araca zırh ve kurşun geçirmez teker modifiyesi yaparsanız tadından yenmez. Araç için fazla bir değişiklik yapmanızı önermiyoruz.

GTA 5 için 4 kritik tüyo

Karakterlere ait özel yetenekleri mutlaka kullanın

GTA 5 için 4 kritik tüyo isteyenlere verebileceğimiz en önemli tekniklerden birisi de karakterlerin özel yetenekleridir. Bu oyunu oynayan kişilerin çok önemli bir bölümü karakterlerin özel yeteneklerin olduğunu bile bilmiyor. Eğer özel yeteneklere hakim olursanız, oyun içerisinde biraz daha ön planda kalabilirsiniz. Örneğin Franklin araba kullanırken zamanı yavaşlatma gibi bir özelliğe sahip. Michael ise silah kullanırken aynı Max Payne gibi ağır çekim modunu çok rahat bir şekilde kullanabiliyor. Oyunun bir diğer önemli karakteri olan Trevor ise, savaş esnasında çok büyük darbeler almasına rağmen hayatta kalabiliyor.

Borsadan yararlanarak zengin olabilirsiniz

Bu oyunun hem çevrimiçi hem de tek oyunculu modunda yatırım yapmak gibi bir özelliği var. LCN ve BAWSAQ gibi borsalar sayesinde zengin olabilirsiniz. Ayrıca borsa ağlarına, karakterlerin cep telefonlarından veya herhangi bir bilgisayardan ulaşmak bile mümkün. Fakat borsaları çok iyi tanımanız gerekiyor. Örneğin LCN, yüksek risk yüksek kazanç stratejisini uygulayan bir platform. BAWSAQ ise biraz daha garanti olmasına rağmen pek kazanç getirmiyor.

DualSense kontrol cihazının çıkış tarihi sızdırıldı!

Polis kovalamacalarında ters köşe yöntemini deneyin

Oyun esnasında polislerle adeta kovalamaca oynamanız kesindir diyebiliriz. Oyunu eğlenceli hale getiren bu tür detaylar, aynı zamanda büyük bir dikkat gerektiriyor. Öncelikli olarak polisten kaçarken mutlaka otoyol yerine arazi kullanmanızı öneriyoruz. Aksi taktirde polisin sizi bulması pek zor olmayacaktır. Polisten kaçma esnasında dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli detay ise mümkün olduğunca köprüaltı gibi yerlerde saklanmanızdır. GTA 5 oyunu 4 kritik tüyo içerisinde en önemlilerinden birisi de buydu.

Bu tüyolar uyguladıktan sonra ortaya çıkan sonuçları bizlerle paylaşmayı unutmayın 🙂

2 YORUM

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler