Ana SayfaGenelGran Turismo Sport Toyota GR aracına kavuştu

Gran Turismo Sport Toyota GR aracına kavuştu

Gran Turismo Sport için yayınlanan Kasım ayı güncellemesi ile oyuna merakla beklenen Toyota GR modeli eklendi.  İşte güncellemenin detayları.

PlayStation 4’ün özel oyunu olan Gran Turismo Sport güncellemeler ile oyunculara yeni araçlar sunmaya devam ediyor. Şimdi de Kasım ayı güncellemesi ile merakla beklenen Toyota GR yarış otomobili oyuna eklendi.

PlayStation 5 ısınma sorunu ile gündemde

- Reklam -

Gran Turismo Sport’un 1.62 güncellemesi ile birlikte oyuna Toyota GR Yaris 1st Edition RZ High performance’n eklenmesinin yanı sıra oyundaki hatalar giderilip yeni modlar ve çıkartmalar da oyuna dahil edildi.

PlayStation 5’e serinin 7. oyunu ile giriş yapacak olan Gran Turismo, bakalım uzun yıllardır devam eden Forza’nın yarış oyunlarındaki hükümdarlığını alt edebilecek mi?

Güncelleme notları

1. Otomobiller

Toyota GR Yaris 1st Edition RZ”High performance” ’20 oyuna eklendi

2. Toyota GR Yaris 1st Edition RZ “High Performance” ‘20 için küresel bir Zamana Karşı Yarış başladı.

– ‘Sardegna Yel Değirmenleri’, GR Yaris’in tam potansiyelinin kullanılabileceği bu Zamana Karşı Yarışa ev sahipliği yapacak. Toyota tarafından mükemmelleştirilen ve FIA World Rally Championships’i kazanmak için üretilen en yeni kompakt spor otomobilinde bu zorlu çakıl pistine çıkın!

3. Çıkartmalar

– Kütüphanem’in Çıkartmalar bölümüne aşağıdaki yeni logolar eklendi ve Tasarım Editörü’nde ilgili üreticiden bir otomobil seçerek erişilebilir:

  • Nissan: Nissan 04, 05
  • Mazda: Mazda 05~07
  • Toyota Gazoo Racing:Toyota Gazoo Racing 01~10

– Aşağıdaki logolar Kütüphanem’in Çıkartmalar bölümünden ve eklenmişse Favori sayfasından kaldırılmıştır:

  • Mazda: Mazda 01, Mazda 100 years 01, Mazda 100 years 02

Diğer Geliştirmeler ve Ayarlamalar

– ‘Chevrolet Chaparral 2X Vision Gran Turismo’ ve ‘Porsche 911 GT3 RS (991) ’16’ otomobillerinde direksiyonun çevrilmesi sırasında arka tekerlerin dönmemesine sebep olan bir sorun düzeltildi.

– Lobide oynadıktan sonra ‘Sport’ moduna erişmeye çalışmanın [NE-21097097] ağ hatasına neden olabileceği bir sorun düzeltildi.

– Logitech G923 Racing Wheel & Pedals desteği eklendi. Buna göre tuş atama seçeneklerindeki cihaz adı ‘Logitech G29/G923’ olarak değiştirildi.

– Çeşitli diğer hatalar düzeltildi.

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting