Ana Sayfa Akıllı Telefon Huawei Mate 40 Android telefonlar arasında bir numara

Huawei Mate 40 Android telefonlar arasında bir numara

Huawei’nin yeni amiral gemisi modeli Huawei Mate 40 Android telefonlar arasında bir numaraya oturdu. İşte Huawei’nin başarısının detayları.

Üst düzey bir Huawei yöneticisi, bazı üreticilerin aynı fikirde olmayabileceği konusunda büyük bir iddiada bulundu. Huawei’nin cep telefonu ürün grubu başkan yardımcısı Bruce Lee’ye göre; Huawei Mate 40 serisi Android telefonlar arasında bir numara.

Bruce Lee Weibo gönderisinde “Mate40 serisi aynı zamanda Android telefonlar arasında bir numara. Bu, kapsamlı renk yönetimini gerçekten destekleyen bir cep telefonu” ifadelerini kullandı. Bruce Lee, Mate 40 Pro’nun sistem ayarlarında standart ve canlı olmak üzere iki farklı renk modunu desteklediğine dikkat çekti. Buradaki standart mod, önceki ürünlerden oldukça farklı. Yeni standart modla, görüntü sistemi tam renk yönetimi gerçekleştirir. Yalnızca sRGB renk gamını desteklemiyor.

Huawei Mate 40 ekranı ile bir numara

Raporlara göre, sistem, kaynak veya uygulamanın hangi standart formatı kullandığını otomatik olarak belirleyecektir. İster sRGB, P3, ister HDR (Rec. 2020 renk gamı) olsun, cihaz ekran renk gamına otomatik olarak uyum sağlamak için renk gamı ​​eşleme ve diğer algoritmaları kullanacaktır.

iPhone SE Plus Çin pazarını hedef alabilir

Bruce Lee ayrıca spektral tasarım açısından Mate40 serisi panel tasarımının zararlı ışınlardan gözü korumak için mavi ışık kaynağını hedeflediğini iddia ediyor. Ayrıca telefonun mevcut tasarımı 90nit DC ve PWM karartma eşiğinde ve bir ekran titreşim önleme sunuyor.

Huawei Mate 40

Android akıllı telefonların derecelendirilmesi söz konusu olduğunda, dikkate alınması gereken birçok parametre vardır. Aslında, “bir numaralı” Android telefon, kullanıcının neye ihtiyacı olduğuna bağlı olacaktır. Bir kullanıcı Android telefonlarını uygulamaların kullanılabilirliği ile derecelendirirse, Mate 40 serisi “bir numara” olamaz. Açıkçası, Bruce Lee’nin Mate 40 serisini renk yönetimi açısından “bir numara” olarak sıraladığı görülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting