Google’ın Nest Hub yeni tableti hakkında bilgiler geldi

t2 1

Google’ın bu yıl içinde piyasaya sürülmesi planlanan ayrılabilir tablet form faktörüne sahip yeni bir Nest Hub üzerinde çalıştığı belirtildi. Henüz geliştirme aşamasında olan ürünle ilgili gelen haberlere göre ekran hoparlörlerden ayrılabiliyor.

İkinci nesil Nest Hub, 2021’de akıllı bir ekranla piyasaya sürüldü ve 99 dolardan başlıyor. Daha büyük Nest HubMax 2019’da piyasaya sürüldü ve fiyatı 229 dolar. 10 inçlik bir ekrana, daha güçlü bir ses çıkışına sahiptir ve bir video konferans cihazı olarak işlev görebilir. Bir sonraki Nest Hub cihazının, ana hoparlöre takılı çıkarılabilir bir tablete sahip olduğu bildiriliyor. Geleneksel görünümlü bir akıllı ev cihazı sunuyor.

Nest Hub

Yeni Nest Hub, daha fazla arayüz seçeneği ve öğesi sağlayacak. Yukarı veya aşağı kaydırmak, ekranı aracılığıyla sunulan bazı öğeleri ortaya çıkarıyor. Aynı zamanda zengin özelliklere sahip bir tarayıcı içerirken, ancak tablette hangi işletim sisteminin çalışacağı belirsiz. Yüksek güç gereksinimleri ve olası maliyet etkileri nedeniyle Chrome OS’nin yeni Nest Hub’da dağıtılması pek olası değildir. Yeni tablet için Android işletim sistemi seçeneği, cihazın işlevselliğini genişletebilir ve onu Play Store kaynaklarına açabilir.

Bir sonraki Nest Hub’ın olası lansmanı hakkında Google’dan kesin bir açıklama yapmadığını belirtmek gerekir. Önümüzdeki haftalarda Nest Hub’ın olası yörüngesini tam olarak ne olduğunun ise ortaya çıkması bekleniyor.

Galaxy S22 Ultra kullanıcıları GPS bağlantı sorun ile karşı karşıya


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir