Google katlanabilir telefonunu tekrar erteledi

Google katlanabilir telefonunu tekrar erteledi

Uzun süredir söylentileri dolaşan Pixel Watch nihayet gelmiş olsa da, Google tarafından sunulacak olan gizemli katlanır telefondan hala bir iz yok. İşte detaylar.

Muhtemelen söz konusu cihazı bir yıl daha görmeyeceğiz. Kore endüstri sitesi The Elec ve tedarik zinciri analisti Ross Young’ın raporlarına göre, Google söylentilere göre katlanır telefonunun piyasaya sürülmesi önümüzdeki bahara ertelendi. Şirketin başlangıçta cihazı 2021’de açıklaması bekleniyordu, ancak bu tahmin 2022’nin dördüncü çeyreğine ertelendi. Bu son gecikme, kısa tanıtımla birlikte bu ayın başlarında cihazı neden Google I/O’da görmediğimizi açıklayabilir.

Google katlanabilir telefonunu tekrar erteledi

Durumu bilen kaynakların The Elec’e telefonun çıkış tarihinin henüz bitmediği için ertelendiği bildirildi. Young, bu iddiaları bir tweet’te destekledi ve “tedarik zincirindeki birden fazla kaynaktan şirketin katlanabilir lansmanının gelecek bahara ertelendiğini” duyduğunu belirtti, ancak bunun nedenini belirtmedi.

Geçmişteki sızıntılar, şirketin cihaz için dahili olarak “Pasaport” ve “Jumbojack” adı verilen iki tasarım denemesi yaptığını gösteriyor. “Jumbojack” Samsung Galaxy Z Fold gibi yatay olarak katlanırken, “Pasaport” Samsung Galaxy Z Flip gibi dikey olarak katanacak. The Elec tarafından belirtildiği gibi, cihaz Samsung’un ekranlarıyla gelebilir ve Passport varyasyonu, iç kısmında 7,57 inç ve dış tarafında 5,78 inç ekrana sahip olabilir. Artık şirket, merakla beklenen Pixel Watch ve Pixel 7’nin lansmanına odaklandığına göre, şirketin bu sonbaharda katlanan telefonu Pixel etkinliğinde ortaya çıkarmaya karar vermesi daha da olası görünmüyor.

Netflix’in en pahalı filmi olan The Gray Man’den ilk fragman


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir