Ana SayfaGenelGoogle Play Store için beklenen güncelleme geldi!

Google Play Store için beklenen güncelleme geldi!

Play Store, telefon olmayan cihazlar için optimize edilmiş uygulamaları bulmayı zorlaştırmasıyla ünlüdür.

Google Play Store için beklenen güncelleme geldi! Uygulamayı bulmak için yerini genellikle tahmin etmeniz ve en iyisini ummanız gerekir. Ancak şimdi, sadece birkaç dokunuş yeterli. Google, yakın zamanda Android Automotive, Android TV ve Wear OS uygulamaları için önerilerle Play Store ana sayfalarını Android uygulamasına eklediğini söylüyor. “Diğer cihazları” ziyaret edin ve Galaxy Watch 5‘iniz için bir sağlık izleyicisi veya Chromecast’iniz için bir video hizmeti bulabilirsiniz.

google play store

Yeni arama filtreleri, sonuçları telefon dışı donanımı destekleyenlerle de sınırlıyor. Hoşunuza giden bir şey bulursanız, onu uzaktan yükleyebilirsiniz. Google ayrıca, navigasyonu ve uzaktan yükleme gibi özellikleri iyileştirmek için Play Store web sitesini daha önce revize ettiğini de kaydetti.

Google Play Store güvenlik listelerini kullanıma sunuyor

Google Play Store için beklenen güncelleme geldi!

Hamle, diğer cihazların tablet kullanıcılarına uyum sağlama çabalarını takip ediyor. Bu, uygulamalara küçük bir ekranda göz atmak zorunda kalabilecek Wear OS kullanıcıları için özellikle yararlı. Cihazlarınız için daha fazla uygulama bulabilir ve (Google’ın umduğu gibi) Android ekosistemine bağlı kalma şansınızı artırabilirsiniz.

Google, arama sonuçları gelişiyor

Zamanlamayı görmezden gelmek de zor. Google, Pixel Watch‘ı 6 Ekim’deki New York City etkinliğinde resmen tanıtacak ve 1080p Chromecast’i yeniledi. Geliştirilmiş uygulama keşfi, favori uygulamalarının mevcut olup olmadığını merak eden müşterilere bu ürünleri satmaya yardımcı olabilir. Ancak üçüncü taraf donanımını tercih ediyorsanız bunları büyük olasılıkla umursamazsınız.

vivo X80 Pro+’ın çıkışı iptal edildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting