Ana sayfa İnternet Google’ın blog hizmeti Blogspot’a Türkiye'de erişim engeli!

Google’ın blog hizmeti Blogspot’a Türkiye’de erişim engeli!

Google’ın Blog hizmeti olan Blogspot dün gece saatlerinde Türkiye’de erişim engeli ile karşılaştı. Peki, bu sefer ne oldu da Google’ın sıradan blog hizmeti Türkiye’de erişim engeli ile karşılaştı?

Türkiye’de internet sitelerinin erişim engeli ile karşılaşmasına alıştık. Resim yükleme platformu Imgur ve özgür ansiklopedi sitesi Wikipedia’nın yasaklı olduğu ülkemizde şimdi de Google’ın sıradan bir blog sitesi olan Blogspot engellendi.

Blogspot Türkiye’de engelleniyor!

Turkey Bloks‘un ortaya çıkardığı bu erişim engeli kararının neden uygulandığı bilinmiyor. Google’ın blog hizmeti şimdilik TTNET ve Uydunet ISS’lerinden engellenmiş durumda. Superonline ve diğer mobil ISS‘ler henüz Google’ın blog hizmetini engellemedi.

Ancak erişim engelleme kararı kaldırılmazsa, diğer ISS‘lerin de Google‘ın blog hizmetini engellemesi bekleniyor. Henüz konuyla ilgili bir mahkeme kararı açıklanmadığını, Google’ın blog hizmetinin neden kapatıldığının belli olmadığını belirtelim.

En iyi VPN uygulamaları – 2018

 

Blogspot

Konuyla ilgili gelişmeler yaşandıkça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Umarız blog servisine uygulanan bu erişim engeli bir hata sonucu gerçekleşmiştir ve yakın zamanda düzeltilir.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler