Ana sayfa Google Google Görseller sayfası değişti!

Google Görseller sayfası değişti!

Google Görseller sayfası bugün gelen güncelleme ile yepyeni bir görünüme kavuştu. Google bu yeni tasarım ile kullanıcılara farklı bir deneyim sunuyor.

İnternet devi Google, bildiğiniz gibi uzun yıllardır görsel arama imkanı da sunuyor. Google’ın görsel arama özelliğini kullandığınızda o görsele ilişkin diğer görseller de alt bölümde kategorileniyordu. Google bu özelliği bugün baştan aşağıya değiştirerek tüm ezberleri bozdu.

Google’da görsel arattığınızda artık benzer görseller ve görselin tam boyutu ekranın sağ tarafında çıkıyor. Koyu renkle görünen bu bölüm, Google’ın gelecekte arama sayfasına da karanlık temayı getireceğin bir işareti olabilir. Yenilikler konusunda radikal davranan Google, yeni tasarımlarını bir anda sunuyor ve kullanıcılar bu yeni tasarıma hızlı bir şekilde alışıyor.

YouTube Premium Full HD video indirme imkanı sunacak!

UX ve UI tarafında oldukça güzel işlere imza atan Google, bakalım ilerleyen yıllarda, materyal tasarımdan uzaklaşıp daha farklı tasarımlar ile karşımıza çıkacak mı?

Google Görseller

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler