Ana SayfaGenelGoogle fotoğraflar özelliği ücretli kullanılabilecek

Google fotoğraflar özelliği ücretli kullanılabilecek

Birçok kişinin pek bilmediği google fotoğraflar özelliği ücretli kullanılabilecek. İşte o konuyla alakalı merak edilen detaylar.

Son zamanlarda yaptığı yeni güncellemeler ile memnuniyet yaratan Google, fotoğraflar özelliği için ücretlendirme başlattı. Yani bu defa aslında pek memnuniyet yaratacak birşey olmadı. Bildiğiniz üzere Google şirketi tarafından geliştirilen bu uygulama ile hem fotoğraf saklama hem de fotoğraf düzenleme imkanınız bulunuyordu.

Şirketin yaptığı yeni değişiklik ile birlikte, artık fotoğraf düzenleme özelliği ücretli olmaya başlayacak. Bu durum, kullanıcılar tarafından yapılan ilk yorumlara göre pek hoş karşılanmadı.

Google hangi özelliğe ücret getirdi

Platform tarafından yapılan açıklamaya göre, arka planı parlatmaya yarayan bir özellik ücretli hale geldi. Daha önceden bedava olan bu özelliğin kullanımı için belirli bir miktar ödeme yapmanız gerekiyor.

Google fotoğraflar özelliği

Google, kendi fotoğraflar uygulaması ile çok farklı oynamalar yapmanızı sağlıyordu. Bu özelliğin ücretli olması ile birlikte, diğerlerinin de fiyatlama ihtimali yer alıyor. Google genellikle herhangi bir hizmetini ücretli yapmak istediğinde parça parça bunu gerçekleştiriyor. Yani diğer özelliklerin de ücretli olma ihtimali yüksek.

Son olarak firmanın derinlik bilgisi bulunmayan fotoğraflar için de yeni bir düzenleme yaptığı ifade edildi. Google bundan sonra derinlik özelliği bulunmayan fotoğraflara çok sıcak yaklaşmayacak. Bunu çeşitli yeni ücretlendirmeler ile gösterebilir.

Platformunun kendi fotoğraflar uygulamasında 6 yeni gökyüzü filtresi getirdiği de söyleniyor. Yani bu uygulamayı kullanarak hem arka planı hem de gökyüzünü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Sizce bu uygulamadaki özelliklerin ücretli hale getirilmesi kullanıcıları soğutur mu? Tahminlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU