Ana sayfa Genel Google Assistant alarmları kontrol edecek

Google Assistant alarmları kontrol edecek

İnter devinin yapay zeka servisi Google Assistant kullanıcıların alarmlarını yönetecek ve gerektiğinde arkadaşlarını, akrabalarını da uyaracak.

Google Assistant herkesi birbirine bağlayacak

Yeni düzenleme ile kullanıcılar toplantılar, görüşmeler, buluşmalar için alarm kurduğunda, bu görüşmede/toplantıda yer alacak kişiler de alarm uyarısı alacaklar. Elbette bu uyarıların bir tacize dönüşmemesi için, alarmı alacak diğer kullanıcıların da sizi güvenilir kontaklar listesine eklemiş olması veya ortka çalışma grupları içinde yer almanız gerekiyor.

Bu yeni özellik sayesinde, aileler çocuklarına uyarılar/hatırlatmalar gönderebilecek, ya da eşler birbirine planları hakkında hatırlatmalar ulaştırabilecekler. Dolayısıyla sistemin sadece iş hayatında kullanılması da beklenmiyor.

Ancak bu özelliğin çalışabilmesi için kullanıcıların families.google.com adresinden kendilerine bir aile grubu oluşturması gerekecek.

Spotify zam yapmaya mı hazırlanıyor?

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler