Ana SayfaGenelGodfall Xbox Series X çıkış tarihi belli oldu

Godfall Xbox Series X çıkış tarihi belli oldu

İlk etapta PC ve PS5 için çıkacak olan Godfall’ın diğer konsollara ne zaman geleceği açıklandı. İşte Godfall Xbox Series X çıkış tarihi.

Oyun sektörünün önemli isimlerinden biri olan Sony, yeni nesil konsolunun çıkışında 3. parti stüdyolarla bazı anlaşmalara imza atmıştı. Bu anlaşmalardan birisi de Godfall üzerineydi. Yeni nesil konsollar için duyurulan ilk oyunlardan biri olan Godfall, Sony ile yapılan anlaşma sonucunda belli bir süreliğine bu konsola özel olarak satılacaktı. Geçtiğimiz gün bu sürenin ne kadar olduğu ortaya çıktı.

Sony ve yapımcı Counterplay Games arasında yapılan anlaşmaya göre Godfall 6 ay süreyle PlayStation 5’e özel olarak kalacak. Sizlerin de tahmin edebileceği üzere oyun diğer konsollara bu 6 ayın sonunda gelecek.

Xbox Series X 120 FPS

Godfall Xbox Series X için ne zaman gelecek

Bilindiği üzere Godfall PS5 ve PC için eş zamanlı olarak yayınlanacak. Yani hem PlayStation 5’te hem de PC’de 12 Kasım itibariyle oynanabilir olacak. 6 ayın sonunda ise oyunun Xbox Series X ve diğer konsollar için de oynanabilir olacağı belirtildi.

Elbette burada diğer konsollardan kastın ne olduğunu bilmiyoruz. Keza bu oyunun PS4 ya da Xbox One için gelmesi sürpriz olacaktır. Nintendo Switch için gelmesi ise imkansıza yakın bir ihtimal diyebiliriz. Zira bu oyunun telefonlarda çalışması, Switch’te çalışmasından çok daha olası.

Muhtemelen 12 Mayıs sonrası bu oyunu Series X ve Series S’te göreceğiz.

İşte PlayStation 5 çıkış oyunları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting