God of War için nefes kesen NBA fragmanı


PS4 sahiplerinin şu aralar yeni God of War oyunu için gün saydıklarını söylesek sanırım pek de yanılmış olmayız. Eğer büyük bir aksilik olmaz da oyunun çıkışı ertelenmezse yeni GoW 20 Nisan’da raflardaki yerini alacak. Sony, Kratos’un oğlu ile atılacağı yeni macerası için geçtiğimiz gün nefes kesen bir fragman yayınladı.

God of War fragmanı NBA maçında yayınlandı

Şu aralar NBA’in flaş ekiplerinden biri olan Golden State Warriors, geçtiğimiz günlerde sahasında Spurs’ü konuk etmişti. Ev sahibi ekibin 122 – 105 galibiyeti ile sonuçlanan maça, seyircilerin ilgisi üst düzeydeydi.

Sony, bu kalabalığı fırsata çevirmeyi başardı. 20 Nisan’da satışa sunulacak olan God of War için yeni bir fragman hazırlayan yayıncı ekip, basketbol severlere şimdiye kadar görmedikleri bir deneyimi yaşattı.

God of War fragmanı ilk olarak sahanın ortasında yer alan dev ekranlara yansıtıldı. Sonrasında ise dev ekranlardan, sahanın zeminine yansıtılan fragman, izleyicilerden büyük alkış topladı. Yayınlanan yeni God of War fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Sony’nin bu fragmanı NBA müsabakasına özel olarak hazırladığı belirtiliyor. Yani oyunda bu tarz bir sahne ya da böyle bir kamera açısı bulunmayabilir. Keza şimdiye kadar yayınlanan hiç bir tanıtım videosunda da benzer bir kamera açısı söz konusu değildi.

Sonuç olarak Sony, akılda kalıcı başarılı bir tanıtıma imza atmış oldu. Bu arada dip not olarak hatırlatalım. 20 Nisan’da çıkacak olan GoW, şu aralar PS4 için ön sipariş sürecinde.v


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin