Ana Sayfa Android Gmail baştan aşağıya yenileniyor! İşte yeni tasarım!

Gmail baştan aşağıya yenileniyor! İşte yeni tasarım!

Google’ın mail uygulaması olan Gmail, baştan aşağıya yenilecek. İşte güncelleme ile iOS ve Android’deki uygulamasına eklenecek yenilikler!

Google’ın mail uygulaması olan Gmail, çok yakında güncelleme alarak baştan aşağıya yenilenecek. Google, bünyesindeki uygulamaları Gmail’e entegre ederek, kullanıcılara daha kolay ve akıcı bir deneyim sunacak gibi görünüyor. Peki, Google Gmail’e hangi uygulamalarını ekleyecek?

iPhone’u araba anahtarı yapan iOS 13.6 güncellemesi yayınlandı!

Güncelleme ile birlikte hamburger menü stilinden alt bar kullanıma geçilecek. Uygulamanın alt bölümünde; Mail, Chat, Rooms ve Meet uygulamaları yer alacak. Gmail’in rakibi Outlook’un uzun zamandır bu tip entegrasyonlara yer vermesi büyük beğeni toplamasını sağlamıştı. Google da kendi bünyesindeki uygulamaları bu şekilde tek bir arada toplayacak.

iOS ve Android için yayınlanacak olan güncelleme ile kullanıma sunulacak olan yeni uygulama, tasarımsal açıdan küçük yenilikleri de barındıracak. Karanlık modunda yer alacağı bu güncellemenin Ağustos aynın başında herkese sunulacağını düşünüyoruz.

Gmail

Google’ın Gmail‘i yenilemekte geç kaldığı açıkça ortada. Sürekli mail trafiği ile boğuşanların çoğu ya Spark ya da Apple tarafında Airmail kullanıyor. Gmail’e göre daha fazla özellik sunan 3. parti mail uygulamalarına artık ihtiyaç kalmayacak gibi görünüyor.

Twitter hacklendi! Apple, Bill Gates ve Barack Obama gibi isimlerin hesapları çalındı!

Oldukça sade bir tasarım ile gelecek olan uygulama, kullanım kolaylığı ve sunduğu özellikler ile istenilen seviyeye gelecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting