Google Gmail yenilikler ile güncellendi!

Google Gmail

Google Gmail uygulaması iOS platformunda yenilikler ile güncellendi. Bu güncelleme ile maillerinizi belirlediğiniz tarihte gönderebileceksiniz.

Google, geçtiğimiz ay Gmail uygulamasının tasarımın materyal tasarım ile güncellemişti. Beyaz fon üzerine inşa edilen bu yeni arayüzün ardından Google bir yenilik daha sundu. İlk olarak iOS için sunulan bu güncelleme ile artık maillerinizi belirlediğiniz zaman ve tarihte gönderebileceksiniz.

Google Gmail için yeni özellik!

Gmail uygulamasının 6.0.190421 sürümü ile uzun zamandır beklenen yenilik kullanıma sunuluyor. Planlama özelliği sayesinde maillerinizi belirttiğiniz zamanlarda otomatik olarak gönderebileceksiniz. Bu özelliği tam verimli kullanabilmek için arkaplandaki uygulamaları yenile seçeneğinden uygulamaya izin vermeniz gerekiyor.

Google Pixel 3a XL tanıtıldı! İşte özellikleri!

• Yeni bir ileti oluştururken, iletinin gönderileceği bir tarih ve saat seçmek için menüyü tıklayıp “Gönderme zamanını planla”yı seçin.

• Daha sonra gönderilmesini planladığınız iletileri artık “Planlı” etiketinde görebilirsiniz.

Şimdilik sadece iOS platformu için sunulan bu yeniliklerin çok yakında Android’e de geleceği söyleniyor. Bakalım Google bu yenilikleri Android kullanıcılarına ne zaman sunacak?

Google Gmail