GM AIR FRYER : Geniş Kapasite, Az Yağ ile Harika Yemekler

GM Air Fryer

General Mobile, güncel teknolojilere sahip akıllı çözümleriyle, akıllı ev ürünlerinde de ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Yemek pişirme deneyimini GM Air Fryer ile daha kolay ve konforlu bir hale getiriyor. Yeni GM Air Fryer, teknolojiyi ve lezzeti birleştirerek, kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunuyor.

General Mobile, ürün ailesini yeni ürünü GM Air Fryer ile farklılaştırmaya devam ediyor. Ürün, mutfakta yemek pişirme deneyiminizi bir üst seviyeye taşırken, size hem sağlıklı beslenme, hem de zaman tasarrufu sunuyor.

GM Air Fryer‘ın 5 litrelik geniş iç hacmi, yemek hazırlıklarınızı kolaylaştırır ve aile yemeklerini daha keyifli bir deneyime dönüştürür. Aynı zamanda geleneksel kızartma yöntemlerine göre çok daha az yağ kullanarak, sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlamanıza olanak tanır. GM Air Fryer’ın içerisinde bulunan ızgara teli sayesinde, yemek pişirme alanınızı genişleterek, tek seferde daha büyük porsiyonlar hazırlayabilirsiniz.

GM Air Fryer

Lezzet Dolu Tarifler ve İdeal Sıcaklık Ayarı

GM Air Fryer ile en lezzetli tarifleri, zahmetsizce hazırlayabilirsiniz. 70°C ile 200°C arasında değişen sıcaklık ayarı, farklı lezzetleri uyum içinde pişirmenizi sağlar. GM Air Fryer ile kızartmaların yerine sağlıklı alternatifler hazırlayabilir, ızgaralarınızı kolayca pişirebilirsiniz. GM Air Fryer, 12 farklı program seçeneği ile her beslenme biçimine uygun yemekler yapmanıza imkan verir; size glutensiz beslenmeden ketojeniğe, vejetaryenden vegana kadar birçok alternatif sunar.

Yapışmaz PTFE kaplama ile tasarlanan bu ürün , aşınmaya karşı dayanıklılığının yanı sıra bulaşık makinesinde rahat ve pratik bir şekilde yıkanabilir.

GM Air Fryer

Akıllı Kontrol ve Sesli Komut Özelliği

Ürün GM Smart uygulaması ile kullanarak, dışarıya çıktığınızda yemeklerinizi uzaktan kontrol edebilir, yeni tarifler keşfedebilir ve yemeğinizin pişirme sürecini tam anlamıyla yönetebilirsiniz. Ayrıca sesli komut özelliğini kullanarak, elleriniz doluyken veya düğmelere basmak istemediğinizde kolaylıkla işlem yapabilirsiniz.

GM Air Fryer

Daha Az Enerji, Daha Fazla Lezzet

GM , yemeklerinizi daha hızlı ve lezzetli pişirirken, daha az enerji tüketir. Böylece, size hem bütçenizi, hem de çevrenizi koruma imkanı tanır.

Geniş iç hacmi, az yağlı pişirme seçeneği, çeşitli programları, kolay temizlik özelliği ve akıllı kontrol seçenekleri ile yemek pişirme deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyor. Hem sağlıklı yemekler hazırlayın, hem de zamandan ve enerjiden tasarrufu edin. Mutfakta daha fazla çeşitlilik, daha fazla lezzet ve daha fazla kolaylık sizinle.

Huawei Mate 60 Pro’da olmaması gereken parçalar var


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir