Beko beyaz eşyada devrim yaratıyor!

Beko

Beko, Berlin’de düzenlenen dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı IFA’da sağlıklı yaşamı destekleyen teknolojileriyle dikkat çekiyor.

Beko, Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenen tüketici elektroniği fuarı IFA’da sağlıklı yaşama yardımcı ürün ve teknolojilerini sergiliyor.

Beko, IFA’daki basın toplantısında ilk kez HarvestFresh buzdolabı teknolojisini tanıttı.  Beko HarvestFresh teknolojisi, gün ışığı döngüsünü taklit ederek meyve ve sebzelerin hasat edildikleri günkü kadar taze muhafaza edilebilmelerini ve içerdikleri vitaminleri daha uzun süre korumalarını sağlıyor.

Beko 2019 WM AquaTech 1 Feature Visual Low Master

Beko IFA 2019’da yeni ürünlerini sergiledi!

Buzdolaplarının sebzelik bölmesine yerleştirilen inovatif aydınlatma teknolojisi ile meyve ve sebzelerin vitamin değerleri korunuyor. Araştırmalar, A ve C vitamin içeriğinin daha uzun süre korunmasına yardımcı olduğunu ortaya koyuyor. HarvestFresh teknolojisine sahip buzdolapları 2020 yılında pazara sunulacak.

Beko yeni teknolojileri ile sağlıklı yaşamı destekliyor

Beko Combi Steam Firin

  • Beko’nun Combi Steam teknolojisi son derece sağlıklı öğünler hazırlamak için mükemmel bir çözüm sunuyor. Klasik fırın ile buhar kombinasyonunu tek bir tasarımda bir araya getiren çok fonksiyonlu fırın; tavuk, balık, sebze veya ev yapımı çıtır çıtır kabarmış bir ekmek olsun hazırlamak istediğiniz her bir yemek için en uygun pişirme yöntemini seçmenize imkân veriyor. Hem sağlıklı hem lezzetli pişirme sağlıyor.

Beko Autodose Bulasik Makinesi 3

  • AutoDose ve AquaTech teknolojileri de evinizi temiz tutarken, bütçenizi ve çevrenizi koruyor. AutoDose teknolojisi bulaşıklarınızın kirlilik seviyesini algılayarak, makineye en doğru miktarda sıvı deterjanın verilmesini sağlar. 

Beko

  • EverFresh+® teknolojisi buzdolabının sebze bölmesindeki sıcaklık değişimini minimuma indirir ve hava kanalları sayesinde en doğru nem seviyesinin ayarlanmasını sağlayarak, meyve ve sebzelerin tazeliğini 3 kata kadar daha uzun süre, yaklaşık 30 güne kadar korumanızı sağlar.

Beko Aquatech Camasir Makinesi 2

  • AquaTech çamaşır makinesi, yeni tasarlanmış kanat sayesinde suyun kuvvetini artırarak yıkama süresini yarıya indirir ve çamaşırlarınızın iki kat daha hassas bir şekilde yıkanmasını sağlar. Bu makine, giysilerinize, optimum ve narin bir yıkama işlemi için doğru deterjan karışımının uygulanmasını garanti eder.