Ana sayfa Akıllı Telefon Ghost Recon Breakpoint inceleme puanları açıklandı

Ghost Recon Breakpoint inceleme puanları açıklandı

Ghost Recon serisinin yeni oyunu ilk incelemeleriyle büyük hayal kırıklığı yarattı. Ubisoft imzası taşıyan Ghost Recon Breakpoint şimdilik uzak durulması gereken bir yapım görüntüsü sergiliyor.

Ubisoft tarafından geliştirilen Ghost Recon serisinin yeni oyunu geçtiğimiz günlerde raflardaki yerini almıştı. Oyunun satışa sunulmasının akabinde, Ghost Recon Breakpoint’i daha önce deneme fırsatı bulan bazı mecralar ilk incelemelerini yayınladı.

Yayınlanan Ghost Recon Breakpoint inceleme puanlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Jeuxvideo.com – 85
COGconnected – 81
IGN Italia – 78
Vandal – 70
Millenium – 65
Xbox Achievements – 60
Gameblog.fr – 60
Digitally Downloaded – 60
Metro GameCentral – 60
Push Square – 60
EGM – 40
VG247 – 20

Görüldüğü üzere incelemelerin geneli 60 puan civarında. Ayrıca 40 ve 20 gibi oldukça düşük puanların olduğunu da göz ardı etmemek gerekiyor.

Ghost Recon Breakpoint

Oyunun bu kadar düşük puanlar almasının temel nedeni ise Ghost Recon Breakpoint’te bulunan mikro ödeme sistemi. Bu sistem oyunu satın alanlar tarafından da yoğun bir dille eleştirilmişti.

Gerçekten de o kadar para verip satın aldığınız oyunda attığınız mermiye bile para verince ister istemez oyundan soğuyorsunuz. Görünen o ki Ubisoft bu mikro ödeme işini biraz abartmış görünüyor.

RDR 2 Google Stadia desteğiyle geliyor

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler