Ghost Recon Breakpoint için yeni oynanış videosu

Önümüzdeki dönemde satışa sunulacak olan yeni Ghost Recon oyunu için nefes kesen bir oynanış videosu yayınlandı. İşte Ghost Recon Breakpoint için yayınlanan E3 videosu.

Şu aralar oyun dünyasının kalbi E3 2019 ile birlikte atıyor. Oyun sektörünün en büyük etkinliklerinden biri olarak gösterilen E3’te pek çok yeni oyun tanıtıldı. Nitekim bu oyunlardan birisi de Ghost Recon serisinin yeni halkası Breakpoint’ti.

Aslında Ubisoft yeni Ghost Recon oyununu E3 2019 öncesinde açıklamıştı. Fakat oyuna dair ilk sağlam detaylar E3 ile birlikte ortaya çıktı.

Ghost Recon’ın yeni oyunu için yeni video

Ghost Recon Breakpoint hakkında en çok merak edilen detaylardan birisi de oyunun nasıl bir oynanış dinamiğine sahip olacağıydı. Malum, söz konusu Ubisoft olduğunda tanıtılan oyun ile satışa sunulan oyun arasında dağlar kadar fark olabiliyor.

Fakat geçtiğimiz gün yeni Ghost Recon oyunu için yayınlanan oynanış videosu, genel anlamda tatminkar düzeydeydi. En azından bu neslin konsolları için yeterli grafikler ve yeterli atmosfer sunulmuş diyebiliriz.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Ghost Recon Breakpoint PC, PS4 ve Xbox One için eş zamanlı olarak 4 Ekim’de satışa sunulacak.

Oyun için yayınlanan 26 dakikalık oynanış videosuna yukarıdan göz atabilirsiniz. Tekrardan belirtelim, bu oynanış videosu E3 demosundan derlenmiş. Yani oyunun son halinde ufak çaplı farklılıklar olabilir.

Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri belli oldu

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin