Game of Thrones yıldızından şaşırtan açıklamalar

Game of Thrones yıldızından şaşırtan açıklamalar

Game of Thrones dizisinden tanıdığımız Peter Dinklage, yirmili yaşlarında yaşadığı aşk hayatıyla ilgili bazı açıklamalarda bulundu. İşte detaylar.

22 Aralık Çarşamba günü The New York Times‘a verdiği röportajda aktör, yakında çıkacak filmi Cyrano’yu, Game of Thrones dizisinin çok tartışılan finaliyle ilgili tepkileri ve gençliğiyle olan ilişkilerini tartıştı. Dinklage, o yıllarda “aşk fikrine âşık” olduğunu söyledi.

Game of Thrones yıldızından şaşırtan açıklamalar

Game of Thrones‘un sekiz sezonluk koşusu sırasında Tyrion Lannister’ı oynayan dört kez Emmy kazanan aktör şöyle devam etti: “Her zaman karşılıksız birine aşık olmaktan suçluydum, çünkü onu belli bir mesafede tutmak, yakın olmaktan aslında daha romantik.”

Dinklage, “Kendimi sürekli sabote ediyordum” dedi. Aktör sabote eden bir kafa yapısına sahipsen “Seninle ilgilenen insanlarla ilgilenmiyorsun.” yorumlarını yaptı.

Game of Thrones dizisinden tanıdığımız aktör son yıllarda en çok ün kazanan aktörler arasında yer alıyor. Dizinin en sevilen karakterleri arasında yer alan oyuncu dizinin finaliyle ilgili de eleştirilere yanıt verdi. Potansiyel olarak gerçekleşmesi mümkün bir son olduğunu söyleyen aktör hayranların hayal kırıklığını da bir derece anlayabildiğini ifade etti. Bu sırada GOT dizisinin devam niteliğinde olacak dizi için de çalışmalar sürüyor. HBO Max, gelecek yılın en çok beklenen programlarından biri olan Game of Thrones’un devam dizisi House of the Dragon’dan görüntülere yeni fragmanında yer verdi.

Apple için, 2021 üçüncü çeyrek satış sonuçları yayınlandı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir