Galaxy Watch6 Classic Astro Edition tanıtıldı

Galaxy Watch6 Classic Astro Edition

Samsung, İstanbul Gözlemevi’nde gerçekleştirilen özel bir etkinlikte, geçmişten günümüze uzanan bilimsel mirası ve inovasyonu kutlamak amacıyla tasarlanan Galaxy Watch6 Classic Astro Edition’u tanıttı.  

Tanıtılan Galaxy Watch6 Classic Astro Edition, geçmiş ile geleceği bir araya getiren tasarım anlayışıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bu özel akıllı saat, bilimin temellerinin atıldığı bu coğrafyada, geçmişi onurlandırırken geleceğe  ilham kaynağı olma vizyonunu taşıyor.

Hayatı anlamak ve açıklamak için bilimle uğraşanların geliştirdiği zamanı bilmeye ve yol bulmaya yarayan en önemli aletlerden biri olan usturlaptan alınan ilham ile zaman, yön, güneş ve ay evrelerini gösterme yeteneği sayesinde akıllı saatin tasarımında zamansal doğruluğu modern estetikle birleştiriyor.

Yeni Hyundai KONA

Galaxy Watch6 Classic Astro Edition

Galaxy Watch6 Classic Astro Edition, modern tasarımı ve özel yazılım özellikleriyle astronomi tutkunları için mükemmel bir seçenek olarak öne çıkıyor. Saatin kadranında bulunan pusula özelliği, antik ölçüm cihazlarına saygı duruşunda bulunurken, kullanıcılara doğrudan bileklerinden güneş ve ay hareketlerini takip etme imkanı sağlıyor. Güneş takibi kadranı, güneşin günlük yolculuğunu yansıtarak usturlapla yapılan astronomik gözlemlerine bir gönderme yaparken güneşin merkezi rolünü hatırlatıyor.

Galaxy Watch6 Classic Astro Edition, safir kristal camı, suya dayanıklılığı, özel tasarlanan kutusunun içinde hediye olarak sunulan spor kumaş kayışı, 30 dakikada yaklaşık yarıya kadar dolduran hızlı şarj özelliği ve gelişmiş Samsung işlemcisine eşlik eden bio-sensörleri ile sizi en iyi halinize ulaştırmak için gece gündüz çalışır.

Apple yapay zeka için kesenin ağzını açtı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir