Galaxy S6 Edge+ için en iyi 5 kılıf!

samsung galaxy s6 edge plus fotografi

#İŞBİRLİĞİ

Geçtiğimiz günlerde Galaxy Note 5 birlikte duyurulan Samsung Galaxy S6 Edge+ modeli ülkemizde de satışa çıktı. 3099 TL’lik satış fiyatıyla dikkat çeken telefon, kıvrımlı ekranı ekranı ile meraklılarını bekliyor. Teknik özellikler bakımından Galaxy Note 5 modeli ile neredeyse arasında hiçbir fark bulunmuyor.

samsung-galaxy-s6-edge-plus-fotografi

Akıllı telefon dünyasını takip eden kullanıcılarımızın bileceği üzere geçtiğimiz günlerde Samsung iki yeni model duyurdu. Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ modelleri dünyanın çoğu bölgesiyle birlikte ülkemizde de satışa çıktı. 3099 TL’lik fiyatıyla dikkat çeken Samsung Galaxy S6 Edge+, kıvrımlı ekrana sahip. Galaxy S6 Edge modeline göre daha büyük bir ekrana sahip olan S6 Edge+ modeli, Note 5 ile aynı teknik özelliklerde üretilmiş. Aralarındaki tek fark birinin ekranının düz, diğerinin ise kıvrımlı olması.

Bizlerde bu yazımızda 3099 TL vererek Galaxy S6 Edge+ alan veya almayı düşünen okuyucularımız için, en popüler 5 kılıfı bir araya getirdik. Önü ve arkası cam kaplı olan Galaxy S6 Edge+ modelini yere düşürmek istemezsiniz.

1. Case-Mate Tough Naked

Case-Mate firmasının bu serisinin tek özelliği aynı kılıfın hemen her rengini üretmeleri. Kılıfın özel bir koruma vaadi yok sadece rengarenk seçenekleri ile ön plana çıkıyor. 25 Dolarlık kılıfın şeffaf rengi de var.

CASE-MATE-TOUGH-NAKED-CASE-FOR-SAMSUNG-GALAXY-S6-EDGE-IN-CLEAR