Ana SayfaGenelGalaxy S22 serisi, Android 13 tabanlı One UI 5 güncellemesini aldı

Galaxy S22 serisi, Android 13 tabanlı One UI 5 güncellemesini aldı

Samsung uzun süredir beklenen Galaxy S22 serisi için Android 13 işletim sistemi tabanlı One UI 5.0 güncellemesini kullanıma sunmaya başladı. 

Galaxy S22 serisi için Android 13 işletim sistemi tabanlı One UI 5.0 testlerini haftalardır test ediyordu nihayet testler sonuçlandı ve tam sürümü kullanıcılara sunulmaya başlandı. Başlandı dememizin nedeni ise şu anda yalnızca üst düzey Galaxy S22 serisinin Exynos 2200 varyantı için sunuluyor. Başka bir deyişle, büyük güncelleme şu an itibariyle yalnızca belirli bölgelerde mevcut olacak.

Galaxy S22 serisi

Hatırlatmak için birinci sınıf telefonlarda One UI 5.0 için beta testi haftalardır yayında olduğundan, Android 13 beta sürümündeki kullanıcılar Samsung’dan küçük bir güncelleme alacak ve onları canlı yapıya kaydıracak. Bununla birlikte, hala Android 12 işletim sistemi sürümlerinde olan Galaxy S22 kullanıcıları, yeni güncelleme için gigabayt cinsinden bir indirme boyutu beklenebilir.

Şu anda, yeni yazılım güncellemesi S90xBXXU2BVJA donanım yazılımı sürümünü taşıyor ve şu anda İtalya, Norveç, İspanya, İsviçre ve İngiltere’de de kullanıma sunuluyor. Bu arada, diğer Avrupa ülkeleri güncellemeyi bugün bir süre sonra almaya başlayacak (24 Ekim 2022). İlgilenenler için Ayarlar > Yazılım güncellemesine gidebilir ve ardından İndir ve kur öğesini seçebilirsiniz .

Google ve Netflix, ağ ücretleri üzerinden inceleme altında

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting