Galaxy S10 tasarımı kesinleşti


Malum, bu yıl Samsung tarafından tanıtılan Galaxy S9 ve S9+ pek ilgi görmedi. Bu durumun temel nedeni her iki modelin de geçtiğimiz sene satışa sunulan S8 serisinden tasarım anlamında pek farklı olmamasıydı. Peki Güney Koreli şirket bu hatasını Galaxy S10 modeliyle de tekrar edecek mi? İşte bu sorunun yanıtı.

Galaxy S10 tasarımı için fazla hayalperest olmayın

Akıllı telefon pazarının lider ismi konumunda bulunan Samsung, geçtiğimiz sene tanıttığı S8 ve S8+ modelleriyle başarılı bir sıçrama gerçekleştirmişti. Fakat aynı tasarım dilinin S9 ve S9+’ta da tercih edilmesi kullanıcıları biraz hayal kırıklığına uğrattı. Keza genel itibariyle kullanıcılar Güney Koreli şirketten daha farklı bir işçilik bekliyorlardı.

S9’ta umduğunu bulamayan Samsung fanları şimdilerde büyük bir merakla Galaxy S10 modelini beliyorlar. S serisinin 10. yılına özel olarak farklı bir konsept bekleyen kullanıcılar, yine hayal kırıklığına uğrayacakmış gibi görünüyor.

Güney Kore kaynaklı bazı haberlere göre, Samsung Galaxy S10 tasarımında sona gelmiş durumda. Samsung’un Infinity Display teknolojisinde ufak değişiklikler yaparak yoluna devam edeceği belirtiliyor. Peki bu ufak değişikliklerden kasın ne?

Sızdırılan raporda alt ve üst çerçevenin biraz daha inceldiğinden bahsediliyor. Fakat telefon dış görünüm açısından fazlasıyla S8 ya da S9’a benzer seviyedeymiş. En azından iddialar bu yönde.

Yani iddia edildiği gibi Galaxy S10 ile katlanabilir ekranlı bir tasarım anlayışına geçilmesi, pek de olası görünmüyor. Elbette yine de bekleyip göreceğiz.

Galaxy S9 fiyatı düşmeye devam ediyor


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin