Galaxy S10 özellikleri ve fiyatına dair tüm detaylar!


Üstün teknik özellikler

Galaxy S10 özellikleri itibariyle 3 farklı model ile karşımıza çıkacak. Bu üç modeli birbirinden ayıran temel unsurlar şimdilik belli değil. Fakat genel kanı teknik özellikler tarafında önemli bir değişikliğin olmayacağı yönünde.

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Qualcomm ve Samsung’un kendi üretimi olan üst segment yonga setlerinden güç alacak. Muhtemelen bu yonga setleri 7nm üretim süreci ile geliştirilmiş olan çipler olacak.

RAM tarafında 6GB ve 8GB’lık opsiyonların bulunması söz konusu. Belki çatı modelde 10GB’lık RAM’de karşımıza çıkabilir. Fakat bu model büyük ihtimal global olarak satışa sunulmayacaktır.

Galaxy S10 özellikleri ile ilgili bir diğer söylenti de telefonun 3 ana kamera ile geleceği. Artık bu söylentinin kesinlik kazandığını söylemek pek de yanlış bir ifade olmayacaktır. Hatta 2019’da pek çok üst segment modelde 3 kamera kullanıldığına şahitlik edebiliriz.

Son olarak Galaxy S10 fiyat ile ilgili söylentilerden de bahsedelim. Kameranın ekranın altına gizlendiği, uçtan uca ekrana sahip olan S10 modellerinin 999 dolar ilde 1299 dolar arasında değişen fiyatlardan satışa sunulacağı belirtiliyor. Yani çatı modelin başlangıç fiyatı 1299 dolar olacak. Elbette bu etiket, RAM ve dahili depolama alanına göre biraz daha yukarılara çıkacaktır.

Dip not olarak hatırlatalım, Galaxy S10, 20 Şubat’ta düzenlenecek olan özel bir etkinlikle tanıtılacak.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin