Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy S10 için önemli güncelleme

Galaxy S10 için önemli güncelleme

Samsung bu yılın ilk çeyreğinde satışa sunduğu Galaxy S10 için önemli bir güncelleme yayınladı. Yayınlanan güncelleme ile S10 modelleri ön kamera ile ağır çekim video kaydı yapabilme özelliği kazandı.

Hali hazırda akıllı telefon pazarının lider ismi konumunda yer alan Samsung, yayınladığı güncellemelerle üst segment modellerinin işlevselliğini arttırmaya devam ediyor. Güney Koreli teknoloji devi geçtiğimiz gün S10 modelleri için yeni bir güncelleme daha yayınladı.

Şimdilik sadece Almanya ve İsviçre’de yayınlanan güncelleme ile Galaxy S10, ön kamera ile ağır çekim video kaydı yapabilme özelliğine kavuştu.

Samsung zaten kısa süre önce bu özelliğin yeni güncelleme ile geleceğini duyurmuştu. Dolayısıyla bu S10 sahipleri için çok da büyük bir sürpriz olmadı.

galaxy s10

Yeni gelen güncelleme ile S10 modellerine Auto Hotspot özelliği de eklendi. Ayrıca ekran altı parmak izi okuyucusunda da yazılımsal iyileştirmeler yapıldı. En azından yayınlanan güncelleme notları bu şekilde.

Tekrardan dip not olarak belirtelim. Bu güncelleme şimdilik sadece Almanya ve İsviçre’de yayınlandı. Muhtemelen önümüzdeki günlerde Türkiye’deki cihazlar da bahse konu güncellemeyi alacaktır.

Google Play Music rekora koşuyor

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler