Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy Note10 hakkında ilk detaylar ortaya çıktı

Galaxy Note10 hakkında ilk detaylar ortaya çıktı

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note10 hakkında ilk ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı. İşte Note10 hakkındaki ilk söylentiler.

Hatırlanacağı üzere Samsung’un 2019’daki ilk amiral gemisi modeli olan S10’u kısa süre önce teknoloji tutkunlarının beğenisine sunmuştu. S10’un raflardaki yerini almasının ardından gözler Güney Koreli teknoloji devinin bir sonraki modeline yani Note10’a çevrildi. Eğer büyük bir aksilik olmazsa Samsung’un Galaxy Note10’u önümüzdeki IFA’da tanıtabileceği söyleniyor.

Galaxy Note10 4 ana kamerayla gelebilir

Henüz Note10’un tanıtılmasına uzun bir süre var. Fakat şimdiden telefona dair ilk bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Sammobile tarafından ortaya atılan bir iddiaya göre Samsung’un yeni amiral gemisi modeli 4 ana kameraya sahip olacak.

Bilindiği üzere Galaxy S10 ve S10+ modellerinde 3’lü ana kamera modülleri yer alıyordu. Sadece 5G’li özel versiyonda 4’lü ana kamera modülü mevcuttu. Genel kanı Samsung’un bu modülü olduğu haliyle alıp Galaxy Note10’a koyacağı yönünde. Fakat yine de kesinleşmiş bir durum yok.

Öte yandan Note10’da kameraya sahip bir S-Pen’in bulunacağına dair söylentiler de tazeliğini koruyor. Zaten Note modelleri S-Pen desteği sayesinde S modellerinden ayrılıyor diyebiliriz. Özellikle de S serisinin plus segmentindeki modeliyle, Note modellerinin pek bir farkı bulunmuyor.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Samsung Note10 modelini de çift versiyonda satışa sunacak. Bazı bölgelerde 4G’li versiyon, bazı bölgelerde ise 5G’li versiyon raflardaki yerini alacak.

Galaxy A50 ön inceleme için tıklayın

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler