Galaxy Note 5’i 275 metre yüksekten attılar! – Video

galaxy note 5 dusurme testi

Her yeni akıllı telefonun duyurulmasıyla YouTube kanalları birbirinden ilginç dayanıklılık testleri yapmaya başlıyor. İzleyeceğiniz bu videoda Galaxy Note 5’i 900 feet (yaklaşık 275 metre) yüksekten aşağıda atıyorlar. Sonuç ilginç.

galaxy-note-5-dusurme-testi

Samsung’un geçtiğimiz Ağustos ayında duyurduğu yeni amiral gemisi telefon Galaxy Note 5, ülkemizde satışa çıktı. Türkiye’de 2700 TL’den satışa çıkan Galaxy Note 5, kaliteli ekranı, metal-cam karışımı gövdesi, şık tasarımı ve yüksek teknik özellikleriyle dikkat çekiyor. Peki ya 275 metre yukardan asfalta düşerse ne olur?

UnlockRiver isimli YouTube kanalı yine bir dayanıklılık testi yaptı ve Galaxy Note 5’i konuk etti. DJI isimli drone üreten firmanın en güncel modeli olan DJI Inpire 1 ile yaklaşık 900 feet yükseklikten aşağıda atılan Galaxy Note 5’in videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Bize soracak olursanız 275 metre yükselikten atılan bir telefon için kısmen de olsa sağlam kaldığını söyleyebiliriz. Video hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar bölümünde bekliyoruz. İyi seyirler.

Samsung Kan Kaybediyor