Galaxy Note 5 için en yeni 6 kılıf modeli

samsung galaxy note 5 tv reklami

#İŞBİRLİĞİ

Geçtiğimiz haftanın yıldızı olan Samsung Galaxy Note 5 modeli hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Ön siparişe çıkan Note 5, önümüzdeki haftalarda dünya genelinde satışa çıkacak. Durum böyle olunca kılıf üreticileri boş durmadı tabii ki.

samsung-galaxy-note-5-tv-reklami

Yeni bir akıllı telefon modeli çıktığında, popüler kılıf üreticileri en az akıllı telefon üreticileri kadar çok çalışmaya başlıyor. Yeni model için yeni bir kalıpta kılıf üretmek ve bunu herkesten önce yapmak önemli. Bu yazımızda oldukça popüler 5 kılıf üreticisinin, Galaxy Noıte 5 modeli için ürettiği ilk kılıflara yer verdik. Merak edenler olursa markaları şimdiden söyleyelim; Spigen, UAG, Rearth, Verus ve Obliq ve Ulak. Bu markaların hepsi ülkemizde satılmıyor anca kılıfları almak için yabancı alışveriş sitelerine yönelebilirsiniz.

Yukarıda saydığımız markalar, farklı model ve renklerde çok sayıda Note 5 kılıfını üretmeye ve satmaya başladı. Bizler ise bu yazımızda sizler için beğendiğimiz en şık 6 kılıfa yer vereceğiz. İlerleyen sayfalarda Samsung Galaxy Note 5 için kılıf önerilerimizi bulabilirsiniz.