Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy M41 göründü, toplamda 4 kamerası ve dahası var!

Galaxy M41 göründü, toplamda 4 kamerası ve dahası var!

Galaxy M41 geliyor! Samsung’un M serisi yoluna devam ediyor ve görünüşe göre yakında yeni bir üyeye daha kavuşacak. İşte detaylar.

Galaxy M41 ‘de büyük bir ekran tercih edilecek. Ürünün 6.5 inç değerde bir ekranı olacak, ki bu da M40’ın ekranına kıyasla 0.2 inç daha büyük anlamına geliyor.

Telefonun boyutları da şöyle: 162.6 x 77.5 x 8.5mm, 9.5mm. 9.5mm kalınlıktaki telefonun pek ince olduğu söylemek güç, ancak ekran boyutlarını göz önüne alınca normal de denebilir.

Ekranda herhangi bir fiziksel tuş yer almazken, ince çerçeve faktörü ve ekranın üst sol tarafında da selfie kamerası dikkat çekiyor.

Samsung Galaxy M41 göründü, toplamda 4 kamerası var!

Arka tarafa geldiğimizde ise, üçlü kamera sistemiyle karşılaşıyoruz. Bu sistem de muhtemelen geniş, ultra geniş ve makro çekim (ya da derinlik sensörü) görevlerini üstlenecek.

Galaxy M41 ‘in arka kısmında parmak izi okuyucu sensör ve alt kısmında da kulaklıklar için 3.5mm kulaklık girişinin olması bekleniyor.

Orta seviye bir Exynos çipset ve Super Amoled ekran teknolojisiyle gelmesi muhtemel ürünün 250-300 dolar fiyat etiketinde olması mümkün.

Daha fazla detay oldukça sizlerle paylaşacağız.

Razer DeathAdder v2 gaming mouse ve Razer Cynosa Lite gaming klavye

Dünya Sağlık Örgütü, Koronavirüs’ten (COVID-19) nasıl korunabileceğimizden söz etmiş.

Örneğin, ellerinizi sık sık yıkamalısınız. Burada elleri dezenfekte etmek için kullanılan alkol bazlı jeller önemli. Tabii ki temiz su ve sabun kullanmanız da önemli.

Öksürürken ya da hapşırırken ağız ve burnunuzu kapatmaya özen gösterin, örneğin kolunuzla ya da kağıt mendil de kullanabilirsiniz. Eğer kağıt mendil kullanırsanız, onu hemen kapalı bir çöp kutusuna atmanız gerektiğini de unutmayın.

Öksürüğü ve ateşi olan biriyle yakın temas kurmamaya özen gösterin. Eğer ateşiniz var, öksürüyor ve nefes almakta zorlanıyorsanız, hemen tıbbi yardım almak için bir hastaneye gidin. Eğer yakın zamanda sehayat ettiyseniz, bu bilgileri de yetkililerle paylaşın.

Eğer yakın zamanda seyahat etmediyseniz ve ufak solunum problemleriniz var ise, iyileşene kadar evinizden dışarı çıkmamaya özen gösterin.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

PlayStation 5 çıkış tarihi

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı!

Yeni nesil konsollar geliyor. 18 Mart tarihinde detayları paylaşılacak olan PS5 hakkında bilinen her şeyi derledik. İşte PlayStation 5 çıkış tarihi! PlayStation 4 satışa sunulalı...

Son Haberler