Galaxy Buds2 27 Ağustos’da raflardaki yerini alacak

s21

Galaxy Buds2 27 Ağustos’da satışa çıkacak. Yeni kulaklıklar rüzgar kesintilerini en aza indiriyor ve güvenli bir uyum sağlarken düşük çıkıntıya sahip daha yuvarlak bir tasarıma sahip. Galaxy Buds serisindeki en küçük ve en hafif (teki 5 gram) oldukları söyleniyor.

Samsung, Galaxy Buds2’yi Zeytin, Grafit, Beyaz ve Lavanta olmak üzere dört renkte satacak. Bununla birlikte, dört renk grubunun tümü aynı beyaz kasa içinde gelir, böylece kapalı olduklarında ayırt edebilirsiniz.

Galaxy Buds2, bir önceki modelleriyle aynı çift sürücülü kuruluma sahip – her ikisi de AKG tarafından ayarlanmış 1 mm woofer ve 6,3 mm tweeter. Ayrıca her kulaklıkta üç mikrofon (2 dış ve 1 iç) ve bir ses alma birimi (VPU) bulunur. İkincisi, ne zaman konuştuğunuzu algılamak ve otomatik olarak şeffaflık moduna geçmek için ivmeölçer ile birlikte çalışır. Konuşmanız bittiğinde ANC’yi de otomatik olarak açacaktır.

s22

Samsung, ANC modunun arka plan gürültüsünü %98’e kadar azalttığını ve Ambiyans Modunun üç seviyesi olduğunu söylüyor. Galaxy Buds2’nin diğer özellikleri, uyumlu Galaxy cihazları arasında Otomatik Geçiş, özelleştirilebilir dokunmatik kontroller, aşınma algılama ve Galaxy Buds PC uygulaması desteğidir.

Her kulaklığın içinde 61 mAh pil bulunur ve ANC açıkken 5 saate kadar (ANC kapalıyken 7,5 saat) çalma süresi sağlarlar. 472mAh pil kapasitesine sahip olan kasa, pil ömrünü ANC açıkken 20 saate (ANC kapalıyken 29 saat) çıkarıyor. Hızlı şarj desteği yer alıyor – 5 dakikalık şarj, 1 saatlik oynatma süresi sağlar. Kılıf, USB-C ve Qi kablosuz şarj ile şarj oluyor. Galaxy Buds2’nin fiyatı 149 dolar ve 27 Ağustos’tan itibaren satın alınabilecek.

Apex Legends Mobile için ön kayıtlar başladı