Ana SayfaDonanımFujitsu X Serisi Adını Verdiği Yeni Masaüstü PC'lerini Tanıttı!

Fujitsu X Serisi Adını Verdiği Yeni Masaüstü PC’lerini Tanıttı!

Fujitsu, yeni masaüstü ürün ailesi olan Fujitsu X Serisi’ni tanıttı. PC’leri, ince istemcileri ve monitörleri ile X Serisi ürün ailesi, şirketlerin çalışma ortamlarını yeniden şekillendirdiği bir dönemde masaüstünü tekrar ön plana çıkaran, yenilikçi ve geleceği kavrayan teknolojilerle donatılmış, zarif ve çok şık seçenekler sunuyor.Sektörün ilk homojen masaüstü ürünler ailesi olan Fujitsu X Serisi, değişimi hızlandırıyor ve yarının ofisinin vazgeçilmezleri arasına girecek olan interaktif dokunmatik ekranlar, sezgisel uyum desteği, çoklu platformlar ve cihazlar ile kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Standa entegre edilmiş bilgisayar ünitelerinin yer aldığı üç ayrı ürün serisi için hazırlanan hepsi bir arada tasarımı ile Fujitsu X Serisi ailesi, kullanıcıların istedikleri şekilde çalışmalarına imkan tanıyan cazip bir arayüz sunuyor. Fujitsu X Serisi cihazları arasında Microsoft Windows 8 ile birlikte piyasaya sunulan ESPRIMO PC modeli de bulunuyor ve tüm bunları kullanıcı deneyimine entegre ediyor.

Fujitsu X Line ESPRIMO PC’nin ve FUTRO ince istemci standart özellikleri arasında yüksekliği ayarlanabilir, çerçevesiz, 23 inçlik (58,4 cm), yüksek çözünürlüklü (Full HD) dokunmatik ekran yer alıyor. İsteğe bağlı olarak, yalnızca 12 mm kalınlığa sahip süper ince ekranı da içerebilen, X Line PC’nin ekranı ve ince istemcisi her açıya dönüyor ve bükülüyor, ayrıca toplantı sırasında bir sunumu paylaşmak için düz katlanma özelliği de bulunuyor.

- Reklam -

Adaptif kontrol aracı, çevre aydınlatması düzeylerini hesaba katıyor ve ekran parlaklığını optimum düzeyde tutuyor.

ESPRIMO X masaüstü PC ve FUTRO X Seri ince istemcideki ses ötesi sensör, kullanıcının masasından ayrıldığını fark ediyor, düşük-enerji ya da uyku moduna geçiyor ve istenmeyen erişimleri durdurmak için güvenliği devreye sokabiliyor. ESPRIMO X’in kilidini açmak, entegre yüz tanıma özelliği ile, ekrana bakmak kadar kolay bir işlem. Şirketlerin Fujitsu’dan beklediği, Güvenilir Platform Modülü ve Akıllı Kart okuyucu gibi güvenlik ve buna ek olarak Fujitsu DeksView gibi yönetilebilirlik özelliği, X serisi PC’ler ve ince istemcilerin iddialı olduğu fonksiyonlar arasında yer alıyor.  

Sanal ya da sunucu tabanlı işletimlerde, ultra-verimli FUTRO X seri ince istemci modeli enerjisini tek bir Eternet kablosu aracılığıyla alıyor. Böylece elektrik tüketimini asgari düzeye indirdiği gibi, ortamın kablolarla dolu, karışık bir hal almasını önlüyor. FUTRO X serisi, dokunmatik ekran özelliğine ve arka uçta çalışan zengin uygulamalara gecikmesiz erişim sağlayan bir ağ geçidine sahip olan, kullanıcıya bir PC deneyimi sağlayan ödünsüz bir ince istemcidir. İnce istemci kullanan müşteriler, sınıfının en iyisi olan Scout Enterprise yazılım yönetimi desteği ile ister the eLux® RL’yi, ister Windows® Embedded Standard’ı işletim sistemini olarak tercih edebilirler.  

X Serisi üçlemesinin üçüncü ürünü olan yeni Fujitsu Display X, daha canlı, daha açık ve enerjiyi hiç olmadığı kadar verimli kullanan ve X serisi konseptini masaüstü PC’leri mirasına taşıyan bir üründür. Homojen bir görünüş sunar ve geleceğin ofis ortamı hissi verir. Fujitsu’nun Display X’i aynı zamanda, MHL arayüzü aracılığıyla, akıllı telefon ekranlarını yansıtmayı da destekliyor. Bu özelliği akıllı telefonların, bataryalarının MHL kablosu ile şarj edilirken, eşzamanlı olarak 23-inch’lik bir ekran ile kullanımlarına izin veriyor.

- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting