Ana SayfaDonanımFujitsu Lifebook Dizüstü Bilgisayar Serisini Yeniledi

Fujitsu Lifebook Dizüstü Bilgisayar Serisini Yeniledi

Fujitsu, 2012 LIFEBOOK notebook ürün portföyünü tanıttı. Fujitsu’nun yeni LIFEBOOK ürünleri Avrupa Kıtası, Ortadoğu, Afrika ve Hindistan bölgesindeki kullanıcıların farklı iş ihtiyaçlarını karşılamak üzere genişletilmiş.

Ürünlerin tasarımında 3’üncü nesil Intel Core işlemciler ve yaratıcı yenilikler kullanıldı. Fujitsu 2012 LIFEBOOK portföyü kullanılabilirlik, esneklik ve kapsamlı bağlantı özellikleriyle iş dünyasının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Mobil iş gücünün artması ve BT ürünlerinin önce tüketiciler için tasarlanması ve daha sonra bunların ofislere aktarılması gibi trendlerin güçlenmesi ile işyerlerinde normlar değişiyor. Kullanıcılar daha fazla esnekliğe ihtiyaç duyuyor ve kendi özel ihtiyaçlarını karşılayacak farklı seçenekler istiyorlar. Bu durum kurumsal işyerlerinde “Kendi Cihazınızı Getirin” (Bring Your Own Device – BYOD) eğiliminin başlamasına neden oldu.

- Reklam -

Fujitsu’nun 2012 LIFEBOOK ürün portföyünde yüksek seviyede kullanılabilirlik ve şıklık talep eden kullanıcılar için daha ince ve hafif modeller bulunuyor. Fujitsu, LIFEBOOK ürün portföyüne aralarında iki adet Ultrabook modelinin de bulunduğu 6 yeni LIFEBOOK modeli ekledi.

Geniş LIFEBOOK ailesinin yeni modelleri profesyonel kullanıcılara birçok seçenek veriyor. Fujitsu, mobil iş ihtiyaçlarını karşılayan 12,1 inçlik ultra taşınabilir ürünlerden, masaüstü bilgisayarın yerini alabilen 17,3 inçlik modellere kadar çeşitli ürünleri tek elden sunuyor. Yeni ürünler arasında ise LIFEBOOK N532, AH552/SL ve UH552, çok yönlü LIFEBOOK UH572 ve S792 ve serinin en iyisi olan LIFEBOOK U772 Ultrabook modeli yer alıyor.

Esneklik ve mobil bağlantı için en yeni teknoloji

4G/LTE ağları için yerleşik modül opsiyonları bulunan LIFEBOOK modelleri bu sayede kusursuz bağlantı sağlıyor. Bu, Wi-Fi bağlantısı olmadığı zamanlarda dahi kullanıcıların hareket halindeyken verimli olabileceği anlamına geliyor.

Modüler yuva özelliğinin maliyet tasarrufu sağlayan çok yönlülüğü sayesinde Fujitsu LIFEBOOK’lar kısıtlı bütçe ve değişen ihtiyaçların gerektirdiği esnekliği sağlıyor. Kullanıcılar ikinci bir pil veya hard disk sürücüsünü takmak için optik sürücüyü yerinden çıkarabiliyor. Optik sürücü yuvasına yerleştirilebilen, yenilikçi bir projektör de bulunuyor. Modül, cihazın ağırlığının azalması için boş da bırakılabiliyor.

- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting