Ana SayfaGundemFlipboard CinemaLoop ile video içi reklamları değiştiriyor!

Flipboard CinemaLoop ile video içi reklamları değiştiriyor!

Video başlarken çıkan reklamlar canımızı sıkıyor. Bitmek bilmeyen reklamlar ve birden başlamasıyla hemen cihazın sesini kapatma dönemi sona eriyor!

Video izlerken araya giren reklamlara alıştık. Aslında alıştık diyoruz ama bu alışkanlık bizim video izlememizi bile zaman zaman engellemektedir. Tam müzik dinlerken araya giren tuhaf müzikli bir reklam bizi izlediğimiz ve dinlediğimiz içerikten soğutmaktadır.

Video ve sosyal medya içerik sunucusu Flipboard bu bağlamda yeni nesil reklam formatı CinemaLoop‘u tanıttı. CinemaLoop ile kullanıcılar sıkılmadan ve içerikten nefret etmeden sosyal medyada dolaşabilecek. CinemaLoop‘un diğer formatlara göre farkı ise şu;

CinemaLoop‘ta yayınlanan reklamlar 3 ile 8 saniye arasında ve televizyonda görüldüğü şekilde olabilecek ve kullanıcılar videonun üstüne tıklamadığı sürece videonun sesi açılmayacak. İçeriğe bağlanmak isteyen kullanıcılar videonun üstüne tekrar tıklayarak içeriği ulaşabilecekler ve bu Flipboard’ın akışına engel olmayacak.

Flipboard, CinemaLoop‘un tanıtımını Kate Upton‘lı reklamı ile oldukça konuşulan Game of War ile yaptı. CinemaLoop’un nasıl çalıştığını aşağıdaki videodan görebilirsiniz.

Bakalım Youtube’de bunun gibi bir yenilik yapacak mı?

Samsung Gear S2 Göründü mü?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU