Ana sayfa İnternet Firefox 66 sürüm ile otomatik oynatılan videolar engelleniyor!

Firefox 66 sürüm ile otomatik oynatılan videolar engelleniyor!

Mozilla, Firefox için yayınladığı güncelleme ile otomatik oynatılan videoları nihayet engelleme özelliğini kullanıma sundu. Firefox 66 ile gelen diğer yenilikler haberimizde yer alıyor.

Mozilla ile Google arasındaki internet tarayıcıları savaşında, Chrome bir anda çıtayı üst seviyelere taşımıştı. Boş durmayan Mozilla, Firefox için çalışmalara devam etmiş ve yeni özellikleri kullanıcıları ile buluşturmuştu. Bugün de Firefox için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme ile otomatik oynatılan videolar engellenebiliyor.

Firefox 66 çıktı! İndir!

Firefox, Chrome’un aylar öncesinde sunduğu sitelerde otomatik olarak açılan videoları engelleme özelliğini nihayet 66. sürümü ile sunmayı başardı. Opsiyon olarak bu özelliği tüm sitelerde aktifleştirip, pat diye açılan videoları engelleyebilirsiniz.

Google Chrome’a koyu mod geldi!

Mozilla, Firefox’un yeni güncellemesi ile sayfada yukarı ve aşağı kaydırmayı zorlaştıran zararlı reklamları da engelleyebiliyor. Ayrıca güncellemenin en çok sevdiğimiz özelliği ise açık olan sekmelerdeki sitelerde kolayca arama yapabilmeniz oldu.

Firefox’un güncel sürümünü buradan Windows ve macOS için indirebilirsiniz.

Firefox 66

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler