Ana SayfaHaberFirefox 26 Çıktı, İndirin!

Firefox 26 Çıktı, İndirin!

Mozilla Firefox’un, güvenlik açıkları önemli derecede kapatılmış yeni sürümü 26, yayınlandı. Firefox’u 26’nın üstüklerini öğrenmek ve yazılımı kolayca indirmek için haberimize buyurun.

Mozilla Firefox, eskiden Internet Explorer’dan sonra açık ara tarayıcı pazarının ikinci ismiydi. Ancak Google Chrome’un yayınlamasıyla pek çok şey değişti ve ikincilik Chrome’a geçti. Bununla birlikte Mozilla, son zamanlarda geliştirdiği stabil ve hızlı tarayıcılarla ikinciliği tekrar ele geçirdi.

Firefox 26 yayınlandı. Yeni sürümde, özellik güvenlik sorunları üzerine çalışılmış. Java’dan bulaşan kötücül yazılımlardan korunmak için, Java motoru isteğe bağlı olarak “Tıkla ve çalıştır” haline getirilmiş. Böylece, otomatik olarak çalışan zararlı Java kodları devreye giremeyecek. Güvenlik amaçlı olarak, bazı sertifikalar da devre dışı bırakılmış. Bununla da yetinilmeyerek öncüsüne göre, yüzde 10 ile 16 arasında performans artışı sağlanmış. Firefox’u 26’ı indirmek için bağlantıya tıklamanız yeterli.

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting