FIFA 20 için yeni tanıtım videosu

EA Sports tarafından geliştirilen ve önümüzdeki Eylül ayında raflardaki yerini alacak olan FIFA 20 için yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Futbol oyunu denildiğinde PES serisi ile akla gelen bir diğer isim de FIFA. EA Sports imzası taşıyan köklü seri son yıllarda ezeli rakibi PES’le arasındaki farkı hayli açtı. Kısacası şu aralar futbol oyunu söz konusu olduğunda FIFA’nın açık ara lider olduğunu söyleyebiliriz.

FIFA serisinin yeni oyunu 27 Eylül’de raflardaki yerini almış olacak. PC, PS4 ve Xbox One için eş zamanlı olarak yayınlanacak oyun için EA Sports yeni bir video yayınladı. Dilerseniz bu videoya yukarıdan göz atabilirsiniz.

Yeni FIFA için yeni video!

Videoda da görüldüğü üzere EA Sports özellikle oynanış üzerinde önemli geliştirmelere imza atmış. Bu geliştirmelerin genelinin ise gerçekçiliği arttırmak yönünde olduğu dikkatlerden kaçmıyor.

Yani FIFA 20 ile bizleri daha gerçekçi bir FIFA deneyimi bekliyor diyebiliriz. Elbette bu konuda oyun çıkmadan yorum yapmak pek doğru olmaz. Malum EA Sports bazen ölçüyü biraz fazla kaçırabiliyor. Örneğin yeni gelecek olan Belirleyici Anlar özelliği de oynanışı olumsuz olarak etkileyebilir. Bu özellik genel olarak geride olan takımın son anlarda baskılı bir oyun ortaya koymasına dayandırılmış. Dolayısıyla mevcut dengenin iyi ayarlanamaması oyun severleri FIFA’dan soğutabilir. Tabi ki yine de bekleyip göreceğiz.

Bu hafta çıkacak oyunlar için tıklayın

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin