Ana sayfa Dosya Konusu Bu hafta çıkacak oyunlar (15 - 21 Temmuz)

Bu hafta çıkacak oyunlar (15 – 21 Temmuz)

15 – 21 Temmuz tarihleri arasında satışa sunulacak olan oyunlar netlik kazandı. İşte bu hafta çıkacak oyunlar ve konu hakkındaki tüm detaylar.

Şu aralar oyun pazarının hayli durgun olduğunu kabul etmemiz gerekiyor. Uzun bir süredir öyle büyük ses getirecek AAA kalitesinde bir yapımla karşılaşmadık.

Genel anlamda yaz aylarının bu şekilde durağan geçtiğini göz önünde bulunduracak olursak, önümüzdeki aylara odaklanabiliriz. Çünkü önümüzdeki Eylül ayından itibaren merakla beklenen yapımlar birer birer raflardaki yerlerini almaya başlayacaklar.

Peki bu hafta hangi oyunlar satışa sunulacak. Bu hafta çıkacak oyunlar listesine geçmeden önce şunu belirtmemiz gerekiyor. Listede öyle ahım şahım bir yapım yok. Tabi ki indie tarzı oyunlar hoşunuza gidiyorsa o zaman iş başka.

Nintendo Switch Lite alınır mı? Türkiye fiyatı ne olacak? Tıkla öğren

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu hafta çıkacak oyunlar listesi ile başbaşa bırakalım. (Diğer günler için aşağıdan sayfayı değiştiriniz)

İşte bu haftanın oyunları

16 Temmuz Salı

LOST ORBIT: Terminal Velocity (Xbox One)
Must Dash Amigos (Xbox One)

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler