Ana sayfa Oyun FIFA 20 Demo çıktı! İndir!

FIFA 20 Demo çıktı! İndir!

FIFA 20 Demo sürümü bugün PC, PlayStation 4 ve Xbox One sahipleri için yayınlandı. Peki, FIFA 20 Demo’da hangi takımlar yer alıyor?

EA, 27 Eylül 2019 tarihinde FIFA 20’yi PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için yayınlayacak. Oyun devi bugün ise PC, PlayStation 4 ve Xbox One için FIFA 20’nin Demo sürümünü indirmeye sundu. PC’de Origin, PS4’te PS Store ve Xbox One’da Microsoft Store’dan indirmeye sunulan olan demo sürümde oldukça fazla takım yer alıyor.

FIFA 20 en iyi oyuncular listesi!

Bu takımlar; Real Madrid, Liverpool, Manchester City, PSG, Borussia Dortmund, AS Roma, Atletico Madrid, Club America, Los Angeles FC ve Vissel Kobe olacak. Demo sürümde ayrıca VOLTA bildiğimiz tabirle sokak futbolu modunu oynayabiliyorsunuz.

FIFA 20 Demo

Futbol oyununu çeşitli modlar ile geliştiren EA, rakibi Konami’nin doğru düzgün takım lisanslarını bile satın alamamasından dolayı rekabeti rölantiye almış durumda. Konami’den de artık umut olmadığına göre; EA muhtemelen 2-3 yıl daha fazla yenilik sunmadan FIFA serisini sürdürmeye devam edecek.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler