Ana SayfaGenelFacebook’un adı değişti! İşte yeni ismi

Facebook’un adı değişti! İşte yeni ismi

Beklenen oldu ve Facebook’un ismi değişti. Peki Facebook’un yeni ismi ne olacak? İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Facebook’un adı değişti! İşte yeni ismi. Bugünkü sosyal medyanın yaratıcısı olan Facebook, aynı zamanda Instagram ve WhatsApp gibi uygulamalara sahip olmasıyla da biliniyor. Ancak Facebook isminin eskimesi ve son zamanlarda sık sık skandallar ile anılması üzerine bir takım değişikliklerin olacağı konuşuluyordu. Söylentiler Mark Zuckerberg’in açıklamaları ile netlik kazandı ve kesinleşti. Ünlü iş insanı, Facebook isminin artık yetersiz geldiğini ve bir süredir değişime gitmek istediklerini açıkladı. Bunun hemen ardından ise malumun ilanı gerçekleşti. Facebook, yeni ismiyle sosyal medyanın gündemine oturdu.

Facebook çalışanları şikayetlerine devam ediyor

İşte Facebook’un yeni ismi

Birçok kişi şirketin yeni isminin ne olacağını merak ediyordu. Bu akşam düzenlenen etkinlikte bomba patladı ve Facebook’un yeni ismi ortaya çıktı. Şirketin artık “Meta” ismiyle faaliyetlerine devam edeceği açıklandı. Heyecan verici bu gelişme sosyal medyayı sallarken, şirketin yeni stratejileri konusunda da ip uçları oluşturdu.

Buna göre yeni dönemde Metaverse’e daha fazla odaklanılacak. Zaten bunu Marck Zuckerberg de net bir şekilde açıkladı. Şirketin Meta adıyla beyaz bir sayfa açacağı ve daha yenilikçi bir yapıya bürüneceği düşünülüyor. Tabii bunun ne derece gerçek hayata yansıyacağını bekleyip göreceğiz. Peki Facebook’un yeni ismini nasıl buldunuz? Görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Paypal’dan Pinterest haberlerine açıklama geldi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting