Ana SayfaHaberFacebook Üzerinden Düzenlenen Bu Yarışmayı Kaçırmayın!

Facebook Üzerinden Düzenlenen Bu Yarışmayı Kaçırmayın!

Atlas Halı, facebook sayfasında Sevgililer Günü’ne özel bir yarışma düzenliyor. http://www.facebook.com/atlashali web adresi üzerinden düzenlenen yarışmada, Atlas’ın birbirinden özel halıları arasından kendisi için aşkı en iyi ifade eden halıyı seçip nedenleriyle yazan ve yorumuna en çok like’ı alan, aşkını anlatan o halıya sahip olacak!

Kalitesiyle olduğu kadar tasarımlarıyla da iddialı olan Atlas Halı’nın Sevgililer Günü için özel olarak düzenlediği yarışma, 13 Şubat tarihine kadar sürecek.

http://www.facebook.com/atlashali web adresi üzerinden düzenlenen yarışmada, Atlas Halı’nın zengin koleksiyonlarındaki ürünleri arasından kendileri için aşkı en iyi ifade eden halıyı seçip, nedenini yazanlar arasından en çok like alan kişi, aşkının halısını kazanacak.ATLAS FACEBOOK yarışma

- Reklam -

En çok like edilen yorumun sahibi, 13 Şubat’ta, saat 17:00’de, yine http://www.facebook.com/atlashali adresinden duyurulacak ve aşkını en iyi anlatan halı olarak seçtiği, 160×230 cm ebadındaki ürün kendisine hediye edilecek.

Hemen http://www.facebook.com/atlashali’ye tıklayın, aşkınızı anlatan halıyı seçerek nedenini yazın, en çok like’ı sizin yorumunuz alsın, aşkınızın halısı da sizin olsun!

- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting