Ana SayfaCep TelefonuAvea İletişim Merkezi’nde “Samsung Mobil Cihaz Servis Noktası” Açıldı

Avea İletişim Merkezi’nde “Samsung Mobil Cihaz Servis Noktası” Açıldı

Avea, tüketici elektroniğinin lider güçlerinden Samsung Electronics ile yaptığı işbirliği doğrultusunda Samsung kullanıcılarına hizmet vermek amacıyla Bağcılar’da Dünya Ofis Avea İletişim Merkezi’nde “Samsung Mobil Cihaz Servis Noktası” açtı.

Bu yeni servis konsepti sayesinde “Samsung Mobil Cihaz Servis Noktası bulunan Avea İletişim Merkezleri’ne giden Samsung müşterileri, cep telefonu ve tabletleri için daha hızlı, kaliteli ve güvenli bir müşteri hizmeti deneyimi yaşayacaklar.samsung_yetkili_servis

2011 Adrese Dayalı Nüfus Kayıtları’na göre 747 bin nüfusu ile İstanbul’un en kalabalık ilçesi olan Bağcılar’da hizmet verecek olan “Samsung Mobil Cihaz Servis Noktası” (Dünya Ofis, Bağcılar Çınar Mh. İst. Cd. No:15) önümüzdeki günlerde İstanbul ve diğer illerdeki Avea İletişim Merkezleri’nde de açılmaya devam edecek.

- Reklam -

Tüm Samsung müşterilerine satış sonrası hizmet verilecek olan Samsung Mobil Cihaz Servis Noktası’nda Samsung kullanıcıları cep telefonları ve tabletleri için daha hızlı, kaliteli ve güvenli bir müşteri hizmeti alabilecek.

- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting