Ana Sayfa Genel Exxen abonelik fiyatı ortaya çıktı

Exxen abonelik fiyatı ortaya çıktı

Acun Ilıcalı’nın dijital yayın platformu Exxen’in aylık abonelik ücreti ne kadar olacak? İşte Exxen abonelik fiyatı ile ilgili detaylar.

Bilindiği üzere Acun uzun bir süredir Exxen ismini verdiği dijital yayın platformu üzerinde çalışıyor. Bu platform yapı olarak Netflix, Amazon Video ya da Blu TV’ye benzese de içerik olarak hayli farklı diyebiliriz.

Çünkü Ilıcalı Exxen’in içerik formatını düzenlerken ağırlıklı olarak YouTuber kadrosu ile çalıştı. Dolayısıyla bu düzenlemenin seyircide nasıl bir karşılık bulacağı şimdilik merak konusu. Öte yandan Ilıcalı’nın Exxen’in yıllık maliyeti için 900 milyon TL gibi bir bütçe ayırdığı da çıkan söylentiler arasında.

Peki gelelim en çok merak edilen soruya. Exxen’in yıllık abonelik ücreti ne kadar olacak?

Exxen aylık abonelik fiyatı belli oldu

Gündemi takip edenlerin de bildiği üzere Exxen için henüz açıklanmış resmi bir fiyat yok. Fakat son iddialara göre Ilıcalı başlangıç için 7.90TL’lik bir aylık abonelik ücreti belirlemiş. Abonelik ücretini 1 yıllık peşin ödeyenler için bu meblağ 5.90’a kadar düşüyor.

Elbette bu üyelik planına reklamların dahil olup, olmadığı henüz netleşmiş değil. Çünkü kısa süre önce Ilıcalı reklamlı ve reklamsız olarak iki farklı yayın formatı düşündüklerini de açıklamıştı.

Eğer bu fiyatlar reklamlı abonelik için geçerliyse reklamsız abonelik fiyatı da 20TL civarlarında olabilir. Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Exxen 1 Ocak itibariyle yayın hayatına başlayacak.

Sıfır otomobil fiyatları düşüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting