Ana SayfaGeneleufy Security Solocam L40 ile güvenliğiniz emin ellerde

eufy Security Solocam L40 ile güvenliğiniz emin ellerde

Anker, piyasaya sunduğu yeni ürünü eufy Security Solocam L40 2K Dış Mekan Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası ile beklentileri aşmaya hazırlanıyor.

 Anker, eufy Security kategori markasıyla evden uzak olduğunuz zamanlarda gözünüzün arkada kalmasını engelliyor. Akıllı yaşam teknolojilerine getirdiği öncü yaklaşımlarla kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Anker, evlerin güvenliğinden sorumlu olan eufy Security markasıyla ev yaşamının konforu ve güvenliği üzerine teknolojiler geliştiriyor.

eufy Security Solocam L40

Şimdi de piyasaya sunduğu yeni ürünü ile güvenlik konusunu bir üst seviyeye taşımayı başaran Anker, kullanıcılarının güvenlik kameralarından beklentisini aşmayı planlıyor. En son teknoloji ve trendlerden yararlanılarak geliştirilen, 2K yüksek çözünürlüğe sahip eufy Security Solocam L40 ultra hassas hareket dedektörü, 120 günlük pil ömrü ve yapay zeka ile insan algılama teknolojisiyle kullanıcılarla buluşmayı bekliyor.

eufy Security Solocam L40

Geceleri de içiniz rahat olsun

Anker’in Eufy Security uygulamasıyla birlikte çalışan yeni ürünü eufy Security Solocam L40 120 günlük pil ömrü, aylık ücreti olmayan yerleşik depolaması ve ultra hassas hareket sensörü ile dikkatleri üzerine çekiyor. 2K yüksek çözünürlüğü ile tüm detayları yakalayabilen kamera, 600 lümen spot ışığı ve gelişmiş renkli gece görüşü sayesinde geceleri her köşeyi aydınlatabiliyor. Yalnızca gerektiğinde uyarı bildirimi gönderen Solo Cam L40, yapay zeka teknolojisi sayesinde yanlış uyarıları azaltıyor.

Yurtdışı akıllı telefonlar için IMEI şoku!

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting