Galaxy J3 (2017) için Android Pie çıktı!

Galaxy J3 (2017) için Android Pie

Samsung sürpriz bir şekilde Galaxy J3 (2017) için Android Pie güncellemesini yayınladı. Peki, bu güncelleme ile telefonda neler değişiyor?

Güncelleme konusunda sabıkalı olan Samsung, kötü şöhretini yok etmek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda amiral gemisi modelleri için Android 9.0 Pie güncellemesini indirime sunan Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bugün de 2017 çıkışı giriş seviyesi Galaxy J3 (2017) modeli için Android 9.0 güncellemesini yayınladı.

Şimdilik ilk olarak Rusya’da indirime sunulan J330FXXU3CSG6 yapı numaralı güncelleme ile Temmuz ayı güvenlik güncellemeleri de sisteme ekleniyor. OTA üzerinden indirime sunulan güncellemeyi Ayarlar>Yazılım Güncelleme bölümünden denetleyip yükleyebilirsiniz. Bu güncelleme ile merakla beklenen One UI arayüzü maalesef ki sisteme eklenmiyor.

İşte karşınızda beyaz Galaxy Note 10 Plus!

Android 9.0 Pie güncellemesi ile sistemde yaşanan sorunlar çözülüyor ve performansta az da olsa bir artışa sağlanıyor. Galaxy J3’ün alacağı son güncelleme olan Android 9.0’ın önümüzdeki günlerde Türkiye’de de indirime sunulacağını düşünüyoruz. Bakalım Samsung, ilerleyen aylarda giriş seviyesi diğer telefonlarına bu güncellemeyi sunacak mı?

Galaxy J3 (2017) için Android Pie