Ana sayfa Genel Enes Batur Gerçek Kahraman gişede fena çuvalladı!

Enes Batur Gerçek Kahraman gişede fena çuvalladı!

Türkiye’nin en çok takipçiye sahip YouTuberı Enes Batur’un yeni filmi Enes Batur Gerçek Kahraman gişede fena çuvalladı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Türkiye’nin en çok aboneye sahip YouTuberı Enes Batur geçtiğimiz yıl vizyona giren Enes Batur Hayal mi Gerçek mi filmi ile dikkatleri üzerine çekmişti. Gişede muazzam bir başarı sergileyen yapım yaklaşık olarak 1.5 milyon seyirciyi sinema salonlarına çekmeyi başarmıştı.

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi filminin bu başarısı devam filminin gelmesini de garantilemiş oldu. 2018’in en çok izlenen 10 filminden biri olan yapım sonrası Enes Batur devam filmi için çalışmalara başladı.

Enes Batur beyaz perdede fena çuvalladı

Senaryosu ve prodüksiyon aşaması hızlı bir şekilde tamamlanan Enes Batur Gerçek Kahraman yaklaşık olarak 10 gün önce beyaz perdedeki yerini aldı. Film beklentilerin hayli altında bir açılışla gişeye merhaba dedi.

İkinci hafta sonunda da beklentilerin çok gerisinde kalan Enes Batur Gerçek Kahraman toplamda 268.622 seyirci tarafından izlendi. Muhtemelen önümüzdeki haftalarda da bu seyirci sayısı çok fazla artmayacaktır. Görünen o ki Enes Batur’un yeni filmi 400 bin civarında izleyicide kalacak.

Aslında bu normal şartlarda önemli bir başarı sayılabilir. Fakat ilk film 1.5 milyon seyirci tarafından izlenip, ikinci film 300 bini bulamayınca kafalarda bazı soru işaretleri oluşuyor. Bakalım bu hezimetin ardından Enes Batur yeni bir film daha çekecek mi? Bunu zaman gösterecek.

iMovie yeni özelliklerle güncellendi

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler