Enes Batur 100.000 TL ödül dağıtacak! Sebebi neydi ki?

Enes Batur

Enes Batur, #EvdeKal kapsamında düzenleyeceği DLive yayınında 100.000 TL ödül dağıtacak. İşte yayın tarihi ve tüm detayları!

Koronavirüs salgınından dolayı herkesin eve kapandığı bugünlerde, #EvdeKal mesajı için tüm ünlü isimler çağrıda bulunmaya başlamıştı. Bu doğrultuda bir çok kampanya düzenlenmiş ve bağışlar toplanmıştı. Şimdi ise Enes Batur, #EvdeKal kapsamında 100.000 TL ödül dağıtacağını açıkladı.

Kendimizin ve çevremizin sağlığını korumak adına evde oturduğumuz bu günlerde internet üzerinden canlı yayın ve video platformu olarak faaliyet gösteren DLive, topluluk üyelerinin günlerini eğlenceli geçirmesi için çeşitli kampanya ve etkinlikler düzenleyerek kullanıcıları desteklemeye devam ediyor. “Sağlığın için #EvdeKal, evde keyifli vakit geçirmek için #DLiveDaKal” kampanyası kapsamında ünlü YouTuber Enes Batur, DLive’da özel bir yayın düzenleyecek.

Yeni emojiler için üzücü açıklama! Koronavirüs emojileri de vurdu!

Enes Batur, 14 Nisan 2020 Salı günü saat 19.00‘da yayın yapacak. DLive canlı yayınında ünlü Youtuber Enes Batur topluluk üyelerini ve yayıncıları desteklemek için toplamda 100.000 TL değerinde ödül dağıtacak.

DLive Global Topluluk Başkanı Metin Redjepi, YouTube’da 12.5 milyon takipçisi bulunan Enes Batur’un, geçtiğimiz yıl da DLive canlı yayını üzerinden ödül dağıttığını hatırlattı.

Enes Batur

Metin Redjepi, “Bu yılki özel koşulları göz önüne alarak düzenlediğimiz “Sağlığın için #EvdeKal, evde keyifli vakit geçirmek için #DLiveDaKal” kampanyasına Enes Batur da 14 Nisan Salı günü DLive’da yapacağı canlı yayında toplam 100binTL değerinde ödül dağıtarak destek olacak. 30 Nisan’a kadar sürecek kampanya kapsamında “2 Milyon Lemon hediye edeceğiz. Kampanyada sadece DLive yayıncıları değil, tüm DLive izleyicileri de kazanacak. Ayrıca DLive olarak, bu zor günlerde COVID-19 ile mücadeleye yardımcı olan sivil toplum kuruluşlarına da 1 milyon Lemon yani 80binTL tutarında bağışta bulunacağız.” dedi.

DLive için özel canlı yayın yapacak ünlü YouTuber Enes Batur ise; “Hepimizin evde olduğu ve bunu keyifli hale getirmenin yollarını aradığımız bu günlerde DLive yayınları ile bizleri motive ederek günlerimizi eğlenceli hale getiriyor. 14 Nisan Salı gününden önce DLive’a üye olun ve buradan kanalımı takip edin. Saat 19.00’da DLive kanalımdan yapacağım canlı yayın sırasında siz de yayında olun, sizin yayınınızı da ziyaret edebilirim.” dedi.

Evde kalmanın önemi bugünlerde bir kez daha vurgulayan Batur, #EvdeKal #DLiveDaKal çağrısında bulundu.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir