En İyi Super Mario Oyunları


En iyi Super Mario oyunları arasına günün birinde girer mi bilinmez ama Super Mario Run’ın şu günlerde adından en çok söz edilen oyunlar arasında yer aldığı kesin. Super Mario furyası yeniden hızını almışken biz de geçmişe dönüp en iyi Super Mario oyunlarını hatırlatalım istedik.

Dünyanın en çok bilinen oyun karakterlerinden biri hiç şüphesiz ki Super Mario. İlk olarak Donkey Kong adlı oyunda karşımıza çıkan daha sonra kendi oyunları ile tüm dünyada büyük beğeni kazanan Super Mario en son çıkan Super Mario Run ile birlikte iOS platformuna adım attı. En iyi Super Mario oyunları arasında yer alır mı, şu an buna karar vermek için erken gözüküyor.

Gelmiş geçmiş en çok satan oyun serilerinden biri olan Super Mario’nun akıllı telefonlara girdiği ilk oyun Super Mario Run, oyunseverlerden farklı yorumlar alıyor. Kimileri telefonlarında Super Mario oynayabilme fırsatından hoşlanırken, kimileri de farklı oynanış tarzı nedeniyle Super Mario Run’a burun kıvırıyor.

Super Mario Run hakkında oyunseverlerin yorumları devam ededursun, bizler de bu arada şimdiye kadar çıkan en iyi Super Mario oyunlarını sizlere bir hatırlatalım istedik. Burada sadece Super Mario platform oyunlarını değerlendirdiğimizi de belirtelim. Super Mario adını taşıyan spor, yarış, bulmaca oyunlarını ya da Mario’nun yer aldığı başka yapımları değerlendirmemize katmadık.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git