Ana sayfa Akıllı Telefon En iyi selfie çeken telefonlar Mayıs 2020

En iyi selfie çeken telefonlar Mayıs 2020

En güncel en iyi selfie çeken telefonlar listemiz ile karşınızdayız. Bu ay listede biraz değişiklikler yaşanıyor. 

DxOMark ekibi her ay yeni selfie incelemesi ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Ön kamera inceleme işine yeni giren ekip, son 1 yıl içerisinde çıkan amiral gemisi modellerinin neredeyse tamamını inceledi. Bu sayede en iyi selfie çeken telefonlar belli olmaya başladı. Biz de sizler için DxOMark puanlarına göre en iyi ön kameraya sahip telefonları bir araya getirmeye devam ediyoruz.

DxOMark ekibi son olarak Samsung’un 108 Megapiksellik arka ve 40 Megapiksellik ön kamerası ile dikkat çeken telefonu Galaxy S20 Ultra‘yı masaya yatırdı. Ancak Galaxy S20 Ultra’nın 40 Megapiksellik kamerası 100 puan alarak 103 puan ile listenin zirvesinde yer alan Huawei P40 Pro‘yu geçemedi.

En iyi görüntülü görüşme uygulamaları

32 Megapiksellik ön kamerasına bir de derinlik sensörü ekleyen Huawei P40 Pro, en iyi ön kameraya sahip olan telefon olarak Mayıs ayında da liderliğini koruyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve en iyi ön kameralı telefonlar ile sizleri baş başa bırakalım.

En iyi selfie çeken telefonlar Mayıs 2020

Huawei P40 Pro

En iyi selfie çeken telefonlar

DxOMark Puanı: 103
Ön Kamera Özellikleri: 32MP 1/2.74-inch sensor with 0.8µm, f/2.2 autofocus lens
IR 3D sensor

Diğer telefonlar için lütfen sayfa değiştiriniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler